[Dvoživke na Večni poti] Padel bo še zadnji košček ograje

2 views
Skip to first unread message

Maja

unread,
Apr 21, 2010, 1:29:01 AM4/21/10
to dvozivke-...@googlegroups.com
Ostalo je še dobrih 300 m ograje. Podiranja in pospravljanja se bomo lotili v PETEK, 23.4.2010, OB 12:00. Pridite pomagat - več kot nas bo, hitreje bo ograja pospravljena!

--
Objavil/-a Maja v Dvoživke na Večni poti dne 4/21/2010 07:26:00 AM

--
To sporočilo ste prejeli, ker ste prijavljeni v skupino »Dvozivke na Vecni poti« v Google Skupinah.
Če želite objavljati v tej skupini, pošljite e-poštno sporočilo na naslov dvozivke-...@googlegroups.com.
Če se želite odjaviti iz te skupine, pošljite e-poštno sporočilo na naslov dvozivke-vecna-...@googlegroups.com.
Če želite več možnosti, obiščite skupino na naslovu http://groups.google.com/group/dvozivke-vecna-pot?hl=sl.
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages