[Dvoživke na Večni poti] Tudi krastače so že zunaj

1 view
Skip to first unread message

Maja

unread,
Mar 19, 2010, 8:15:58 AM3/19/10
to dvozivke-...@googlegroups.com
Toplo spomladansko sonce prebuja vedno več dvoživk tudi ob Večni poti. Včeraj sva dve nadebudnici prehodili celo ograjo in pred kolesi rešili 9 samčkov in en parček navadne krastače. Pred cesto je ograja ustavila še enega samčka rosnice. Vse dvoživke sva prenesli na drugo stran ceste. Akcija se nadaljuje danes zvečer! Za več informacij o današnji akciji kontaktirajte Danielo na št. 040 812 686.

--
Objavil/-a Maja v Dvoživke na Večni poti dne 3/19/2010 01:13:00 PM
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages