[Dvoživke na Večni poti] Vabilo

0 views
Skip to first unread message

Melita

unread,
Mar 26, 2008, 1:16:41 PM3/26/08
to dvozivke-...@googlegroups.com
Sporočam vam veselo novico, da bo danes prenašanje dvoživk po dolgem času spet potekalo. Dobimo se kot ponavadi ob 21h na parkirišču. Vabljeni vsi, ki bi se nam želeli pridružit.

--
Objavil/-a Melita v Dvoživke na Večni poti dne 3/26/2008 06:13:00 PM
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages