[Dvoživke na Večni poti] Snemanje ekipe RTV SLO

0 views
Skip to first unread message

Melita

unread,
Mar 12, 2008, 7:40:20 PM3/12/08
to dvozivke-...@googlegroups.com
Blizu 30 prostovoljcev se nas je zbralo in preneslo kar 47 dvoživk čez cesto na Večni poti. Dogajanje je spremljala ekipa RTV SLO. Oddajo si lahko pogledate v četrtek,13.03.2008, ob 17h na prvem programu. Spodaj pa še nekaj utrinkov iz dogajanja na Večni poti.

--
Objavil/-a Melita v Dvoživke na Večni poti dne 3/13/2008 12:35:00 AM
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages