[Dvoživke na Večni poti] Pomlad je spet tu!

0 views
Skip to first unread message

Maja

unread,
Feb 25, 2010, 10:50:29 AM2/25/10
to dvozivke-...@googlegroups.com
Pomlad je spet tu in s pomladjo bodo prišle tudi dvoživke. Letos smo dobro pripravljeni, saj imamo kar 1300 m varovalne ograje za dvoživke, katere nakup je financirala Mestna občina Ljubljana. Ograjo pa je treba postaviti in tega se bomo lotili v SOBOTO, 27.2.2010. Ker je ograje veliko, je vsaka POMOČ pri postavljanju več kot dobrodošla! Zbrali se bomo ob 9:00 na parkirišču pred rampo pred Biološkim središčem (Večna pot 111). Prostovoljci za postavljanje ograje se prosim javite na maja.s...@gmail.com ali na 040 628 188.

--
Objavil/-a Maja v Dvoživke na Večni poti dne 2/25/2010 04:32:00 PM
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages