Pomlad je spet tu in s pomladjo bodo prišle tudi dvoživke. Letos smo dobro pripravljeni, saj imamo kar
1300 m varovalne ograje za dvoživke, katere nakup je financirala Mestna občina Ljubljana. Ograjo pa je treba postaviti in tega se bomo lotili v
SOBOTO, 27.2.2010. Ker je ograje veliko, je vsaka
POMOČ pri postavljanju več kot dobrodošla! Zbrali se bomo ob
9:00 na parkirišču pred rampo pred Biološkim središčem (
Večna pot 111). Prostovoljci za postavljanje ograje se prosim javite na
maja.s...@gmail.com ali na 040 628 188.
--
Objavil/-a Maja v
Dvoživke na Večni poti dne 2/25/2010 04:32:00 PM