[Dvoživke na Večni poti] Žabice še e

0 views
Skip to first unread message

Melita

unread,
Mar 30, 2009, 5:47:01 PM3/30/09
to dvozivke-...@googlegroups.com
Dež je privabil žabe, ne pa tudi prostovoljcev. Na srečo pa se štirje nismo ustrašili dežja in smo prenesli čez cesto kar 234 krastač in 8 sekulj. Žal pa je tudi kar 118 dvoživk končalo pod kolesi. Ker se bo v naslednjih dneh deževno vreme nadaljevalo, bo dvoživk kar mrgolelo. Danes se dobimo nekoliko prej, ob 20h na parkirišču pred Biološkim središčem. Pridružite se nam!

--
Objavil/-a Melita v Dvoživke na Večni poti dne 3/30/2009 11:46:00 PM
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages