Včeraj sem se peljala po Večni poti in opazila 2 »pobiralki«. Sta že kaj ulovili, je že potrebna širša akcija ali je še prezgodaj?
LP MM
--
To sporočilo ste prejeli, ker ste prijavljeni v skupino »Dvozivke na
Vecni poti« v Google Skupinah.
Če želite objavljati v tej skupini, pošljite e-poštno sporočilo na naslov
dvozivke-...@googlegroups.com.
Če se želite odjaviti iz te skupine, pošljite e-poštno sporočilo na naslov
dvozivke-vecna-...@googlegroups.com.
Če želite več možnosti, obiščite skupino na naslovu
http://groups.google.com/group/dvozivke-vecna-pot?hl=sl.