[Dvoživke na Večni poti] Ograja je postavljena!

2 views
Skip to first unread message

Maja

unread,
Feb 28, 2010, 9:59:13 AM2/28/10
to dvozivke-...@googlegroups.com
Danes smo zaključili s postavljanjem ograje za dvoživke. Ograjo bomo pregledovali ob večerih, prvi obhod bo v ponedeljek (1.3.2010). Vremenska napoved obeta dež in 6°C, tako da je možno, da bo ob ograji že kakšna žaba, čeprav velikega števila dvoživk zaenkrat še ne pričakujemo. Obhod se bo začel že ob 19h, vodil ga bo David (040 721 794). Vabljeni!

--
Objavil/-a Maja v Dvoživke na Večni poti dne 2/28/2010 03:48:00 PM

Mikuž Marjeta

unread,
Mar 2, 2010, 1:20:45 AM3/2/10
to dvozivke-...@googlegroups.com

Včeraj sem se peljala po Večni poti in opazila 2 »pobiralki«. Sta že kaj ulovili, je že potrebna širša akcija ali je še prezgodaj?

LP MM

 


--
To sporočilo ste prejeli, ker ste prijavljeni v skupino »Dvozivke na Vecni poti« v Google Skupinah.
Če želite objavljati v tej skupini, pošljite e-poštno sporočilo na naslov dvozivke-...@googlegroups.com.
Če se želite odjaviti iz te skupine, pošljite e-poštno sporočilo na naslov dvozivke-vecna-...@googlegroups.com.
Če želite več možnosti, obiščite skupino na naslovu http://groups.google.com/group/dvozivke-vecna-pot?hl=sl.

Maja Sopotnik

unread,
Mar 2, 2010, 1:22:40 AM3/2/10
to dvozivke-...@googlegroups.com
Pozdravljeni!

Včeraj ob ograji še ni bilo opaziti dvoživk, zato bomo z akcijo še malo počakali.

Lep pozdrav

                      Maja


Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages