V soboto, 15.3.2008, bo ob 18h potekala delavnica o dvozivkah in prometu, ob 19h pa voden ogled ograje za dvozivke ob Vecni poti. Vec informacij lahko najdete v vabilu v priponki. Vabljeni vsi, ki bi radi izvedeli kaj več o dvoživkah in njihovi problematiki v Sloveniji.
--
Objavil/-a Melita v
Dvoživke na Večni poti dne 3/14/2008 12:30:00 PM