[Dvoživke na Večni poti] Vabilo na sobotno delavnico

0 views
Skip to first unread message

Melita

unread,
Mar 14, 2008, 7:35:07 AM3/14/08
to dvozivke-...@googlegroups.com
V soboto, 15.3.2008, bo ob 18h potekala delavnica o dvozivkah in prometu, ob 19h pa voden ogled ograje za dvozivke ob Vecni poti. Vec informacij lahko najdete v vabilu v priponki. Vabljeni vsi, ki bi radi izvedeli kaj več o dvoživkah in njihovi problematiki v Sloveniji.

--
Objavil/-a Melita v Dvoživke na Večni poti dne 3/14/2008 12:30:00 PM
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages