[Dvoživke na Večni poti] 4/01/2009 10:57:00 PM

0 views
Skip to first unread message

Melita

unread,
Apr 1, 2009, 5:18:49 PM4/1/09
to dvozivke-...@googlegroups.com
Tudi danes smo bili precej pridni in prenesli kar 133 krastač in eno sekuljo. Pod kolesi je tokrat končalo 25 krastač. Tudi najmlajši so pamagali prenašat žabice in spoznali dve vrsti dvoživk. Tudi jutri poteka akcija naprej (dobimo se ob 20h).


--
Objavil/-a Melita v Dvoživke na Večni poti dne 4/01/2009 10:57:00 PM

Marija Pepelnjak

unread,
Apr 2, 2009, 6:00:56 AM4/2/09
to dvozivke-...@googlegroups.com

Sem ena od teh, ki se ne udeležuje reševanja naših žabic. Vesela pa sem, da sem z vami povezana po e-mailu. Sem namreč iz Kranja, kar je malo daleč.

Imamo pa prav tako problem žabic pri nas pod Joštom, verjetno pa še kje drugje. Ne znajdem se, kako bi pri nas prav tako prišlo do reševanja malih žabic. Ne vem če obstaja tako društvo v Kranju.

Pri pogovoru z ljudmi sem ugotovila še veliko neosveščenost, nevednost in brezbrižnost.

Lep pozdrav,
Marija Pepelnjak


Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages