Žabice

0 views
Skip to first unread message

Marija Pepelnjak

unread,
Apr 2, 2009, 8:26:01 AM4/2/09
to dvozivke-...@googlegroups.com

Sem ena od teh, ki se ne udeležuje reševanja naših žabic. Vesela pa sem, da sem z vami povezana po e-mailu. Sem namreč iz Kranja, kar je malo daleč.

Imamo pa prav tako problem žabic pri nas pod Joštom, verjetno pa še kje drugje. Ne znajdem se, kako bi pri nas prav tako prišlo do reševanja malih žabic. Ne vem če obstaja tako društvo v Kranju.

Pri pogovoru z ljudmi sem ugotovila še veliko neosveščenost, nevednost in brezbrižnost.

Lep pozdrav,
Marija Pepelnjak

 

Melita Vamberger

unread,
Apr 2, 2009, 8:31:20 AM4/2/09
to Dvozivke na Vecni poti
Lepo pozdravljeni,

naše društvo deluje po vsej Sloveniji. Črnih toč za dvoživke (se pravi
točk kjer dvoživke množično prehajajo cesto) je v Sloveniji ogromno,
nas pa je žal premalo da bi vse pokrili. Seveda se trudimo in
poskušamo na čimveč mestih žabicam pomagat. Kar se tiče žabic pod
Joštom (sicer nevem kje to točno je) je pa takole. Bom ostale
društvenike malo povprašala , če bi lahko pri vas organizirali kako
delavnico, kjer bi se ljudje pobližje spoznali z vrstami in
koristnosti dvoživk. Pol se bomo pa poskušali naprej pogovarjat in
nadet kako rešitev za vaš problem. Me pa zanima a je ogromno žabic
povoženih na tistem mestu?

Lep pozdrav,
Melita Vamberger

On 2 apr., 14:26, "Marija Pepelnjak" <marija.pepeln...@guest.arnes.si>
wrote:
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages