Sem ena od teh, ki se ne udeležuje reševanja naših žabic. Vesela pa sem, da sem z vami povezana po e-mailu. Sem namreč iz Kranja, kar je malo daleč.
Imamo pa prav tako problem žabic pri nas pod Joštom, verjetno pa še kje drugje. Ne znajdem se, kako bi pri nas prav tako prišlo do reševanja malih žabic. Ne vem če obstaja tako društvo v Kranju.
Pri pogovoru z ljudmi sem ugotovila še veliko neosveščenost, nevednost in brezbrižnost.
Lep pozdrav,
Marija Pepelnjak