[Dvoživke na Večni poti] Žabe so spet aktivne

0 views
Skip to first unread message

Melita

unread,
Mar 27, 2009, 5:44:02 PM3/27/09
to dvozivke-...@googlegroups.com
Vreme se je izboljšalo. Malo dežja in toplejše temperature so dvoživke izvabile na plano. Danes smo rešili kar 12 sekulj in 105 krastač. 17 dvoživk je podleglo kolesom avtomobilov. V primeru dežja pričakujemo jutri naval selitev. Zaželjeno čimveč prostovoljcev.

--
Objavil/-a Melita v Dvoživke na Večni poti dne 3/27/2009 10:38:00 PM
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages