[Dvoživke na Večni poti] Del ograje je pospravljen

0 views
Skip to first unread message

Maja

unread,
Apr 11, 2010, 7:01:55 AM4/11/10
to dvozivke-...@googlegroups.com
V soboto smo se lotili pospravljanja ograje. Žal smo bili samo štirje in nismo uspili pospraviti celotne ograje. Upam, da bomo v kratkem pospravili tudi preostanek.

--
Objavil/-a Maja v Dvoživke na Večni poti dne 4/11/2010 12:59:00 PM
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages