[Dvoživke na Večni poti] Zadnje dejanje

0 views
Skip to first unread message

Melita

unread,
Apr 5, 2009, 4:29:03 PM4/5/09
to dvozivke-...@googlegroups.com
Akcija prenašanja dvoživk na Večni poti se počasi zaključuje. Danes smo prenesli 26 krastač in dve sekulji. Povoženih je bilo 12 osebkov. Vabimo vas, da se jutri udeležite zadnjega prenašanja za letos. Dobimo se ob 20h na parkirišču pred Biološkim središčem. Se vidimo.

--
Objavil/-a Melita v Dvoživke na Večni poti dne 4/05/2009 10:25:00 PM
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages