[Dvoživke na Večni poti] Nekaj novosti

0 views
Skip to first unread message

Melita

unread,
Mar 28, 2008, 8:49:19 AM3/28/08
to dvozivke-...@googlegroups.com
Prenašanje dvoživk na Večni poti je spet zaživelo, saj so se žabice po hladnejših dnevih spet prebudile. Tudi danes in naslednje dni se nam lahko pridružite ob 21 uri.
Prilagam slike, ki so nam jih prispevali nadebudni prostovoljci. Ogledate si jih lahko tudi v galeriji.



--
Objavil/-a Melita v Dvoživke na Večni poti dne 3/28/2008 01:44:00 PM
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages