[Dvoživke na Večni poti] Selitev se nadaljuje

0 views
Skip to first unread message

Maja

unread,
Mar 24, 2010, 5:59:08 AM3/24/10
to dvozivke-...@googlegroups.com
Danes se dobimo ob 19:30 na parkirišču pred Biološkim središčem (tam kot ponavadi). Vabljeni!

--
Objavil/-a Maja v Dvoživke na Večni poti dne 3/24/2010 10:57:00 AM

ursa ursa

unread,
Mar 25, 2010, 4:51:15 PM3/25/10
to dvozivke-...@googlegroups.com
SE OPRAVIČUJEM, MOGOČE JE KJE ŽE ZAPISANO AMPAK KAJ MORAMO IMETI SABO..NEKJE SEM ZASLEDILA DA SVETILKO....ALI SE VSE VRSTE ŽAB PRIME Z ROKO ALI SO POTREBNE KAKŠNE ROKAVICE....SE ŽABICE SELIJO VSAK DAN ALI SE DOBITE SAMO TAKRAT KO SPOROČITE PREK MAILA TAKO KOT 24.3.(ŽAL SEM PREPOZNO VIDLA MAIL IN SEDAJ ČAKAM NA DRUG TERMIN :)....HVALA ZA ODGOVORE OZIROMA LINK KJE BI NAJHITREJE PRIŠLA DO INFORMACIJ...LP,URŠA

2010/3/24 Maja <maja.s...@gmail.com>
Danes se dobimo ob 19:30 na parkirišču pred Biološkim središčem (tam kot ponavadi). Vabljeni!

--
Objavil/-a Maja v Dvoživke na Večni poti dne 3/24/2010 10:57:00 AM

--
To sporočilo ste prejeli, ker ste prijavljeni v skupino »Dvozivke na Vecni poti« v Google Skupinah.
Če želite objavljati v tej skupini, pošljite e-poštno sporočilo na naslov dvozivke-...@googlegroups.com.
Če se želite odjaviti iz te skupine, pošljite e-poštno sporočilo na naslov dvozivke-vecna-...@googlegroups.com.
Če želite več možnosti, obiščite skupino na naslovu http://groups.google.com/group/dvozivke-vecna-pot?hl=sl.

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages