Danes se dobimo ob 19:30 na parkirišču pred Biološkim središčem (tam kot ponavadi). Vabljeni!
--
Objavil/-a Maja v Dvoživke na Večni poti dne 3/24/2010 10:57:00 AM
--
To sporočilo ste prejeli, ker ste prijavljeni v skupino »Dvozivke na Vecni poti« v Google Skupinah.
Če želite objavljati v tej skupini, pošljite e-poštno sporočilo na naslov dvozivke-...@googlegroups.com.
Če se želite odjaviti iz te skupine, pošljite e-poštno sporočilo na naslov dvozivke-vecna-...@googlegroups.com.
Če želite več možnosti, obiščite skupino na naslovu http://groups.google.com/group/dvozivke-vecna-pot?hl=sl.