[Dvoživke na Večni poti] Imejte jih radi...

0 views
Skip to first unread message

Melita

unread,
Apr 29, 2009, 3:48:48 AM4/29/09
to dvozivke-...@googlegroups.com
Na spodnjem linku si lahko ogledate oddajo o naši akciji na Večni poti. Začne se nekje pri 16 minuti.
http://poptv.si/multimedia/imejte-jih-radi-20-04-2009.html

--
Objavil/-a Melita v Dvoživke na Večni poti dne 4/29/2009 09:47:00 AM
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages