Danes je bilo na Večni poti res noro. Dvanajst premraženih in premočenih prostovoljcev nas je rešilo kar 240 krastač(219 samčkov,7 samic in 7 parčkov)in 2 parčka sekulj. Povoženih je bilo 26 krastač. Fotografij žal ni, ker so se fotoaparati zavlekli v avto in pridno čakali lastnike, da prilezejo z dežja :)
--
Objavil/-a Melita v
Dvoživke na Večni poti dne 4/02/2009 10:42:00 PM