[Dvoživke na Večni poti] Prva akcija je bila zelo uspešna

0 views
Skip to first unread message

Melita

unread,
Mar 15, 2009, 7:32:28 PM3/15/09
to dvozivke-...@googlegroups.com
Vreme nam je bilo naklonjeno, dež je namreč dvoživke privabil iz skrivališč, da so lahko nadaljevale s selitvijo proti mrestiščem. Kar 12 prostovoljcev se nas je nabralo in preneslo vsega skupaj 239 dvoživk. Žal pa je tudi kar 76 dvoživk podleglo prehitrim voznikom.

--
Objavil/-a Melita v Dvoživke na Večni poti dne 3/15/2009 11:48:00 PM
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages