[Dvoživke na Večni poti] Novice

0 views
Skip to first unread message

Melita

unread,
Apr 1, 2009, 5:53:15 AM4/1/09
to dvozivke-...@googlegroups.com
Število najdenih in prenešenih dvoživk počasi upada, ampak kljub temu smo včeraj prenesli 103 krastače (97 samcev in 6 samic)in 4 sekulje (3 samce in eno samico). Prepozni smo bili za kar 42 žab, ki so končale pod kolesi avtomobilov. Pohvala prostovoljcem (zbralo se nas je 9), ki se kljub dežju niso zavlekli pod kovtre in prišli reševat dvoživke!

Prilagam še sliko iz prejšnje noči, ki jo je posnel gospod Ivan Esenko.


--
Objavil/-a Melita v Dvoživke na Večni poti dne 4/01/2009 11:37:00 AM
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages