STIČNA MLADIH 2010

2 views
Skip to first unread message

mladinska multimedijska mreža

unread,
Sep 17, 2010, 8:56:11 AM9/17/10
to drg-...@googlegroups.com
Posredujemo pismo iz organizacijske pisarne:

---------- Forwarded message ----------
From: Gregor Kunej
Date: 2010/9/17
Subject: [Obvestila.vrnet] STIČNA MLADIH 2010


Pozdrav vsem iz Stične!!!

V Stični potekajo vse priprave za jutrišnje 29. srečanje STIČNA MLADIH
po načrtu.

Mnogi kličete in sprašujete kako je zato kar napišem, da ne bo
potrebno odgovarjat vsakemu posebej.

Prosim posredujte te zadnje novice vsem, ki bi jih to utegnilo zanimati.



Tu je v tem trenutku začelo rahlo deževati, kar pa nam preveč ne otežuje
priprav - malo že.

Dežuje ravno toliko, da imamo pripravljeno tudi vse potrebno za
rezervno možnost,da bi jutri bili čim manj ali pa nič mokri.

Res da so vremenske napovedi s strani vremenoslovcev katastrofalne,
vendar so za zahodno Slovenijo in lokalne napovedi (zs Stično) ŠE
ZDALEČ NISO TAKO ALARMANTNE.

V Stični jutri ne pričakujemo večjih in hujših padavin, če pa nas bodo
stvari presenetile pa imamo rezervne načrte.

Že v osnovi pa so so vse delavnice v zaprtih prostorih samostana in župnišča,
na voljo bodo hodniki in cerkev...

Skratka DOBRODOŠLI V STIČNI.

Poskrbljeno je tudi, za palerine - vsakdo bo lahko o prihodu kupil
palerino (1 evro), ki bo omogočala večjo preglednost na prireditvenem
prostoru.


Skratka, prav bo prišla nekoliko bolj zimska obleka, ker se bo
nekoliko ohladilo.

Vse dobro in dobrodošli v Stični.

Gregor Kunej
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages