Slavljenje s skupino Svetnik (LIVE!): Petek, 4.11.2011 ob 19h Lj-IG

0 views
Skip to first unread message

mladinska multimedijska mreža

unread,
Nov 3, 2011, 10:18:55 AM11/3/11
to drg-...@googlegroups.com
Ob 300-letnici župnijske cerkve na Igu bo koncert skupine Svetnik v petek, 4. 11. 2011, ob 19.00

 v šotoru na župnijskem dvorišču (Martinov gaj).

 

Za mlade in mlade po srcu!

 

Lepo vabljeni!


 
 

Slavljenje s skupino Svetnik (LIVE!): 
Petek, 4.11.
2011 ob 19h - IG - celotna zasedba, dober program, druženje ...
  
locilnik1.jpg
plakat-ig.jpg
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages