dva kalendáře - který je primární?

9 views
Skip to first unread message

Monika Melzerova

unread,
Jul 12, 2023, 6:59:44 AMJul 12
to DOKUMENTY A KALENDÁŘ: webová kancelář
zdravím, ví někdo jak nastavit výchozí kalendář? Používám běžně google kalendář a vytvořila jsem pro skupinu přátel sdílený kalendář. Potíž je v tom, že když v mobilu, např u doktora, dávám událost, tak se mi ukládá do toho sdíleného. takže všichni přátelé vidí, kdy jdu na kontrolu :(, musím do detailu události a změnit kalendář. Nenašla jsem jak nastavit, který má být primární. na PC se mi ukládá do mého soukromého. Díky všem za rady

MaTT Belis

unread,
Sep 20, 2023, 3:31:09 AMSep 20
to DOKUMENTY A KALENDÁŘ: webová kancelář
Bohužiaľ g. kalendár neposkytuje jednoduchú možnosť ako zmeniť východní kalendár (kalendár ktorý automaticky dáva nove udalosti).  V podobnej situácii som bol aj ja: 
  1. môžte na vašom účte vytvoriť ďalší kalendár tagzvany ical Ako vytvoriť nový kalendár  
  2. Alebo...môžete exportovať údaje, vymazať kalendáre, importovať údaje a premenovať kalendáre tak, aby zodpovedali obsahu.
Kroky: 
Export z predvoleného kalendára (Kalendár A)
Export z kalendára, ktorý chcete vymeniť (Kalendár B)
Vytvorte nový kalendár (Kalendár C) a importujte udalosti z predtým exportovaného súboru Kalendár A (a skontrolujte, či ste to urobili správne)
Vymažte svoj predvolený kalendár (nastavenia kalendára > odstrániť (tým sa kalendár vymaže, a nie odstráni)
Importujte údaje z kalendára B do kalendára A
Odstráňte existujúci kalendár B
Premenujte predvolený kalendár na B
Premenujte kalendár C na kalendár A

Jarmila Prokopová

unread,
Sep 21, 2023, 4:36:55 AMSep 21
to dokumenty-a-k...@googlegroups.com
Zdravím, zajímavý dotaz.  Možná by pomohlo založit pro tu skupinu přátel samostatný účet na Google a pod ním vytvořit kalendář.     st 20. 9. 2023 v 9:31 odesílatel MaTT Belis <belis...@gmail.com> napsal:
--
You received this message because you are subscribed to the Google Groups "DOKUMENTY A KALENDÁŘ: webová kancelář" group.
To unsubscribe from this group and stop receiving emails from it, send an email to dokumenty-a-kalenda...@googlegroups.com.
To view this discussion on the web visit https://groups.google.com/d/msgid/dokumenty-a-kalendar-gugcz/ef7dc5f4-3954-4d55-b30e-49979e96596an%40googlegroups.com.
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages