- one place trash
- our-protocol-doesnt-care-you-have-already-read-this-shit
- awful android app
Основна проблема — неможливо розбивати розмову на теми, спільний чат — звалище, в якому потім нічого не знайти, і досвід, який таке звалище накопичує, цей досвід не доступний новачкам у чаті. Oh, u know.
Але ви впевнені, що google група немає шансів на користування у порівнянні зі скайпом?