Android. Обмін досвідом

6 views
Skip to first unread message

Aleksey Malevaniy

unread,
Nov 18, 2012, 6:34:46 AM11/18/12
to dnepr...@googlegroups.com
Усім привіт.

Улюблена соціальна мережа програмістів — StackOverflow, але ж інколи так хочеться спитати пораду у знайомих людей. Або ж поділитись власним досвідом...
Питання: андроід спільнота, тобі цікаво приймати участь в онлайн чатах-групах для обговорення цікавих питань по розробці? Починаючи від perfect development environment (я, наприклад, пробую sublime) і аж до NDK :-) Який формат краще всього тобі підходить? Ця гугл-група — ОК?

Kirill Zotin

unread,
Nov 19, 2012, 7:25:54 AM11/19/12
to dnepr...@googlegroups.com
Привет! 

Идея здравая! Думаю для подобных целей лучше всего подойдет скайп. Аналогичный чат iOs-dnepr давно успешно существует :) Стучитесь мне kzotin, буду добавлять всех желающих (кроме рекруитеров =)).

Но от офлайн встреч пользы гораздо больше! Предлагаю собраться в первой половине декабря (~ 13дек, четверг). 
Есть желающие выступить, поделиться бесценным опытом?


2012/11/18 Aleksey Malevaniy <almo...@gmail.com>

Aleksey Malevaniy

unread,
Nov 19, 2012, 10:35:31 AM11/19/12
to dnepr...@googlegroups.com
Хм, скайп це неефективно, тому що:
  • one place trash
  • our-protocol-doesnt-care-you-have-already-read-this-shit
  • awful android app
Основна проблема — неможливо розбивати розмову на теми, спільний чат — звалище, в якому потім нічого не знайти, і досвід, який таке звалище накопичує, цей досвід не доступний новачкам у чаті. Oh, u know. 

Але ви впевнені, що google група немає шансів на користування у порівнянні зі скайпом?

Андрей Шевчук

unread,
Nov 18, 2012, 3:03:36 PM11/18/12
to dnepr...@googlegroups.com
Я согласен.
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages