W najbliższą sobotę planujemy mały sprint aby zakończyć sprawy
związane z uruchomieniem django-pl. W związku z tym zapraszamy
wszystkich zainteresowanych - będziemy siedzieć od godz. 10 na IRC-u
(#django-pl na
freenode.net).
Jesli ktoś jeszcze nie ma konta na assembli niech czym prędzej takowe
założy i dołączy do ekipy :)
http://www.assembla.com/spaces/django-pl