Hej,
Skoro pracujesz w Django, to czy myślałeś może aby popracować nad
samym Django? To świetna metoda aby poznać lepiej jego elementy i co
"siedzi pod maską". Masz też okazje przyczynić się do rozwoju projektu
i zdobyć trochę dobrej karmy (i niezły wpis w CV).
Na początek warto przeczytać
https://docs.djangoproject.com/en/1.4/internals/contributing/, a
później się wziąźć za jakiś "łatwy" ticket:
https://code.djangoproject.com/query?status=!closed&easy=1
Jeśli potrzebowałbyś jakichś rad, to z chęcią pomogę zacząć :)
--
Łukasz Rekucki
Z koszalina powiadasz?
Ja mieszkam w okolicach Białogardu. :)
--
Otrzymujesz tę wiadomość, ponieważ subskrybujesz grupę dyskusyjną Google o nazwie "django-pl - grupa polskiej społeczności Django".
Aby zamieszczać posty w tej grupie, wyślij e-mail na adres djan...@googlegroups.com.
Aby anulować subskrypcję tej grupy, wyślij e-mail na adres django-pl+...@googlegroups.com.
Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź tę grupę pod adresem http://groups.google.com/group/django-pl?hl=pl.
Z koszalina powiadasz?
Ja mieszkam w okolicach Białogardu. :)