roni

0 views
Skip to first unread message

Didzis Tisins

unread,
May 17, 2007, 7:31:45 AM5/17/07
to ditfg...@googlegroups.com
es domājams tāpat nebraukšu īsti nepietiek laika, arī  negribās atpūsties kamēr macībās vis nav kā vajag :)
 
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages