atkal es

0 views
Skip to first unread message

Didzis Tisins

unread,
Sep 17, 2006, 1:51:51 PM9/17/06
to DBI - 2@smsgate.inbox.lv
Sveiki te atkal es.

Gribēju pavaicāt vai kāds no grupas biedriem te lieto skype ? tur būtu takā vieglāk sazināties pa tiešo vai arī atstājot ziņu citād te emails ķļūst kā forum vai pat kā čats jau.

Jūsu biedris Didzis.

P.S. sekoju citu piemēram un paraxtos ar

 

Grupas Boss

unread,
Sep 17, 2006, 1:56:44 PM9/17/06
to DITFgrupa2
Piekritu tev ;)
Skype: alinka_sirenka

Alina

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages