sk. info zemaak! :)
--
Aiva Bite
skype: aiva_b
---
---------- Pārsūtītā vēstule ----------
No: Viktorija Klimko <viktorij...@gmail.com>Kam: Grupu-vecakie <
grupu-...@googlegroups.com>, "DITF-1.grupa" <
1gr...@googlegroups.com>, "Elīza Prancāne" <
si...@inbox.lv>, Sigy <
si...@inbox.lv>
Atbildēt:
grupu-...@googlegroups.comDatums: Sun, 14 Jun 2009 21:03:12 +0300
Temats: ITI magistrantura profesionalais vs akademiskais
Sveiki, ITI studenti un tie, kas grib par tādiem būt maģistrantūrā!
Tā diena nav tālu, kad iegūsiet inženierzinātņu bakalaura grādu
datorzinātnē un datorvadībā. Ko darīt tālāk? Liela daļa izvēlēsies
studēt Informāciajs tehnoloģijas maģistrantūras studiju programmā. Lai
nebūtu jāizvēlas "kaķis maisā" ir doma noorganizēt pasākumu ar ITI
vadības pārstāvjiem, lai noskaidrotu atšķirības starp akadēmisko un
profesionālo Informācijas tehnoloģija studiju programmām.
Lūdzu aizpildiet šo aptauju: www.visidati.lv/aptauja/282865546/
<http://visidati.lv/aptauja/282865546/> , lai varētu saprast vai šāds
pasākums vispār ir vajadzīgs, kā arī lai prognozētu dalībnieku skaitu.
Lūdzu pārsūti šo vēstuli saviem grupas biedriem un pacenties aizpildīt
aptauju līdz rītdienas plkst. 15, lai operatīvāk varētu sākt organizēt
šo pasākumu.
Ja ir kādi jautājumi, tad droši sazinies ar mums:
Vika (vi...@ditfi.lv) un Lauma (lauma....@gmail.com)
Lai veicas!
Vika :)
--
-----------
Viktorija Klimko
mailto: Viktorij...@gmail.com
mob: + 371 2 9494175