Re: Plostu ralijs

0 views
Skip to first unread message

Kaspars Semjonovs

unread,
Jun 23, 2007, 2:38:14 AM6/23/07
to ditfg...@googlegroups.com
A nevar pats ar savu laivu aizbraukt? Obligaati jaamontee plosts uz vietas?
Un tas buus labs skats , kaa visi ar liidzpanjemtajiem materiaaliem ar autobusu brauks :D :D :D

> -----Sākotnējā ziņa-----
> No: "Didzis Tisins" <gu...@inbox.lv>
> Sūtīts: 2007-06-22 17:12:29.387
> Kam: "ditfg...@googlegroups.com" <ditfg...@googlegroups.com>
> Par: Re: Fwd: Plostu rallijs
>
> Baigās sacensības, vaita jau nepietiks plostot pa jāņiem? joke
> Quoting Aiva Bite :
> Vai vēlies vasarā satikt savus kursa biedrus, skolas biedrus vai
> vienkār&scaron;i aktīvus jaunie&scaron;us no visas Latvijas?
> Piesakies plosta izveidē un plosto&scaron;anas sacensībām pa Gauju.
> Plostu rallija norise ir no 30. jūnija līdz 1. jūlijam Jaunarājos,
> Valmieras rajonā, Gaujas krastā.
> Projekta dalībniekiem tiks dota viena diena, lai no saviem
> iepriek&scaron; savāktajiem materiāliem tie uzbūvētu plostu, ar kuru
> tie nākamajā dienā piedalīsies sacensībās. Lai komandu pieteiktu,
> komandā ir jābūt vismaz 4 dalībniekiem, bet tikai 2 no tiem drīkstēs
> piedalīties pa&scaron;ās plosto&scaron;anas sacensībās(var mainīties
> pusceļā).
> Vakara noslēgumā tie dalībnieki, kuri būs uzkonstruēju&scaron;i
> savus plostus, varēs pavadīt vakaru pie ugunskuriem un gatavoties
> nākamajai dienai - sacensībām. Dalībniekiem tiks sagatavotas arī
> atrakcijas un tie varēs pavadīt vakaru mūzikas skaņu pavadībā un
> dejojot.
> Otrās dienas rītā visi izgatavotie ūdens transporti tiks ievietoti
> ūdenī pie starta līnijas. Pēc starta do&scaron;anas dalībniekiem būs
> jāmēro 6 kilometru attālums pa ūdeni līdz tie sasniegs fini&scaron;a
> līniju. Sacensību uzvarētāji būs tie, kuri pirmie &scaron;ķērsos
> fini&scaron;a līniju.
> "Plostu rallija '07" ietvaros:
> 1) izbrauk&scaron;ana pl. 9.00 no Kaļķu 1 (Strēlnieka laukuma) ar
> autobusu;
> 2) komandu reģistrē&scaron;anās;
> 3) plostu konstruē&scaron;ana;
> 4) dažādas aktivitātes - sporta spēlesun vakara pasākums;
> 5) plosto&scaron;ana;
> 6) apbalvo&scaron;ana;
> 7) ceļ&scaron; uz Rīgu.
> Kā dalībnieki varēs startēt arī citu augstskolu studenti, ja tie būs
> pieteiku&scaron;i komandu. Par komandas pieteik&scaron;anu būs jāmaksā
> 8 Ls.
> Nak&scaron;ņo&scaron;ana būs teltīs ( līdzi jāņem ). Pusdienām var
> pieteikties
> Pieteik&scaron;anās ( arī pusdienām ) līdz 25. jūnijam Studentu
> Parlamentā, 324. kabinetā ( ierasties ar aizpildītām pieteikuma
> anketām (www.rtusp.lv) ).
> Veiksmīgu plosto&scaron;anu!
> --
> Aiva Bite
> ab...@inbox.lv
> skype: aiva_b
> ---
> RTU
> DITF SP
> -------------
>
>
> Links:
> ------
> [1] mailto:ab...@inbox.lv
>
> Advertisement:
>
> * Inbox.lv - bezmaksas 2.5 GB (2500 MB) liela pastkastiite
> * Anti-Virus un Anti-Spam aizsardziiba
> * WWW.INBOX.LV
> >
>

-------------------------------------------------------------------------------
http://www.one.lv - Tavs mobilais e-pasts!

Tagad lasi savu e-pastu ar mobilo telefonu - wap.one.lv!

Aiva Bite

unread,
Jun 24, 2007, 2:09:30 PM6/24/07
to ditfg...@googlegroups.com
redz, tad tas pasaakums sauktos laivu brauciens... 
shoreiz braucam plostot... ;) un iisteniibaa jau nekaadu paarcilveeku braucamriiku nevajag-galvenais ir process-pameegjinaat kko uzkonstrueet un ja tas briinums ar gadiijumaa turaas virs uudens-pabraukaaties ar plostu. :) vieniigi par materiaaliem pati veeel nezinu...


--
Aiva Bite
ab...@inbox.lv
skype: aiva_b
---
RTU
DITF SP
---




Quoting Kaspars Semjonovs <bad...@one.lv>:
__________
Advertisement:
- Inbox.lv - bezmaksas 2.5 GB (2500 MB) liela pastkastite
- Anti-Virus un Anti-Spam aizsardziba
- REGISTRACIJA
www.inbox.lv
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages