On 5 Mai, 23:54, "Udrescu Gabriel Florin" <
gabi.udr....@gmail.com>
wrote:
> "pregătit" nu-i suficient de bun?
> în ce context e folosit?
Gabriel, dacă porneai de la prezumția că Sorin nu e idiot, ai fi depus
probabil un mic efort intelectual să înțelegi care era întrebarea lui.
Iertată să-mi fie aroganța.
On 5 Mai, 23:53, "Sorin Sbarnea" <
sorin.sbar...@gmail.com> wrote:
> Oare găsim un cuvânt în rămână care să descrie această stare?
Eu aș miza pe „Disponibilitate”. Presupun un context de genul „Toggle
network readiness” = „Comută disponibilitatea rețelei”.
Poți să ne oferi contextul exact?