Успех
On Sep 7, 8:20 pm, Slabak <sla...@gmail.com> wrote:
> Здравейте,
> Реших най-накрая да си валидирам сайта и да разкарам таблиците, които
> ползвах за вертикално центриране. Опитах се да приложа написаното тук:http://www.fuedo.com/index.php?title=%D0%A6%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%80%D...
:)