<div> ili <table> twa e wyprosyt

1 view
Skip to first unread message

Ilian Georgiev

unread,
Jun 30, 2007, 5:04:32 AM6/30/07
to designbg
<div> ili <table> twa e wyprosyt

sularome

unread,
Jun 30, 2007, 5:10:06 AM6/30/07
to designbg
Тоя въпрос дори не заслужава отговор =) ама айде
Таблици ще ползваш като правиш таблици. Дивове ще ползваш като правиш
сайтове.

Йорган

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages