Sveiki

0 views
Skip to first unread message

Nerija

unread,
Feb 16, 2010, 3:38:43 AM2/16/10
to den...@googlegroups.com
Visiems visiems linksmų užgavėnių, skanių blynų, pilnų pilvų ;) Ir išvykite žiemą iš mūsų krašto, geros dienukės :) Gaila, kad mes negalėsime kartu su jumis sudalyvauti šioje šventėje :(
 
Linkėjimai
Nerija
 
 
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages