Sveiki visi,
Manau laikas suorganizuoti Denigiečių susirinkimą. Tikrai yra ką apsitarti. Siūlau visiems denigiečiams ir prijaučiantiems susirinkti sekantį penktadienį rugsėjo 4d. 18.30 val. pas mane sodyboje prie Ariogalos. Ten grynas kaimas, bet rasim vietos susėsti pavėsinėje. Kas nebuvę prikabinu žemėlapuką, dar galėsiu telefonu paaiškinti kaip nuvažiuoti. Kas neskubės namo - vakare galėsime pasėdėti prie laužiuko. (tuo labiau kad šeštadienį organizuoju žvejybos konkursą, visus kviesiu sudalyvauti, informaciją tuoj atsiūsiu)
Klausimai:
1. Apsikalbėsime apie buvusius žygius, išvykas, kokie įspūdžiai, ką tobulinti ateityje.
2. Kokie dar šiemet numatomi projektai.
3. Interneto svetainė.
4. Dėl kitų susirinkimų - siūlau rinktis kas gali kiekvieno mėnesio pirmą penktadienį.
5. Deniges finansai.
6. Kiti klausimai.
--
Giedrius L
8-685-38678
Klubas "Deniges"
sveikas poziuris i gyvenima...