Sveiki visi,
As manau, kad reikia greiciau padaryti ta 2% forma.
As vienas pasistengsiu koki desimt parasu surinkti, o gal ir daugiau. Na del tu
marskineliu, tai gal cia mano nuomone, bet jie grazus ir reikalingi klubo
nariams. Na ka as zinau, ar as nesiociau pvz. "mamu klubas", Triusiuku myletoju
klubas", "šeško klubas", "zaz klubas" marskinelius.
jei mes paaiskinsim zmonems, kokiems tikslams mes
renkame pinigus, manau, kad nereikes jokiu dovanu. Geriau nupirkti uz tuos
pinigus po kaledine dovanele globojamiem vaikam.
As tikrai nematau problemos parasu surinkime,
tiesiog reikia imti ir perklausti po keliasdesimt dirbanciuju ir tikrai, koki
desimt sutiks pasirasyti.
Gal mes paprasciausiai nedrystame
paprasyti???
Edvinas
----- Original Message -----
Sent: Wednesday, December 15, 2010 4:35
PM
Subject: Re: dėl 2%
tuomet pataisau mini apklausos rezultatus :)
| Vardas |
Komentaras |
| Giedrius |
pritaria |
| Vaida |
pritaria |
| Živilė |
pritaria |
| Vygandas |
pritaria |
| Birutė |
|
| Lina |
už kitokias dovanėles |
| Remigijus |
pritaria |
| Nerija |
už kitokias dovanėles |
| Žydrius |
už kitokias dovanėles |
| Edita |
|
| Inga |
|
| Edvinas |
nereikia |
| Gediminas |
pritaria |
|
|
| pritaria |
6 |
| nepritaria |
1 |
| už kitokias dovanėles |
3 |
| dar nepasakė |
3 |
2010/12/15 Nerija
<ner...@gmail.com>
Sveiki,
aš sakiau, kad nieko prieš dovanėles, tačiau jos galėtų kažkokios
kitokios būti, simbolinės padėkos (maikutės man neatrodo, kad tinka tam
reikalui). Tokia pati nuomonė ir Žydriaus.
Geros dienos
2010/12/15 Giedrius Liaudenskas
<gliaud...@gmail.com>
Sveiki, tai dauguma supratau pritariate tokiai idėjai. Ar dar yra
kokių minčių?
| Vardas |
Komentaras |
| Giedrius |
pritaria |
| Vaida |
pritaria |
| Živilė |
pritaria |
| Vygandas |
pritaria |
| Birutė |
|
| Lina |
už kitokias dovanėles |
| Remigijus |
pritaria |
| Nerija |
pritaria |
| Žydrius |
|
| Edita |
|
| Inga |
|
| Edvinas |
nereikia |
| Gediminas |
pritaria |
|
|
| pritaria |
7 |
| nepritaria |
1 |
| už kitokias dovanėles |
1 |
| dar nepasakė |
4 |
tai tada aš užsakau šiek tiek šitų maikučių, dar kelias turime
likusias. Ir tokią akciją paskelbiu internete, ir visiems kieno prašysiu
šitų dviejų procentų, jūs taip pat kieno prašysite šitų procentų
paminėkite kad užtai duodame mailutę. Jei kam nereikia tai per prievartą
nekiškite, gal pasidaryti dar kokį suvenyrą su Deniges logotipu kaip
alternatyvą maikutei? O maikutes bus galima įteikti iškart kai pasirašo
blankus arba vėliau.
2010/12/13 Lina Krungleviciene
<lina.krun...@gmail.com>
Sveiki, aš irgi už duoti ką nors :)
Labai graži Vygando idėja. Mano tie žmonės, kurie skyrė 2% irgi
nelabai suprastų dėl maikių ir neturėtų kur nešioti. Geriau jiems būtų,
arbatos, žvakė, ar dar kitokia smulkmena.
Manyčiau padėkoti reiktų, bet kuriuo atveju.
Gal dovanėles, reiktų pritaikyti prie žmogaus ir prieš Kalėdas
tarkim įteikti. Tuo pačiu paprašyti, vėl skirti tuos 2 %.
?
Lina
2010/12/12 Giedrius Liaudenskas
<gliaud...@gmail.com>
Sveiki,
Vygandas davė tokią mintį padaryti tipo akciją - visiems,
skyrusiems 2% mūsų klubui, dovanoti klubo firminius marškinėlius. Taip
gal galėtume surinkti daugiau pinigų :) Ką manote? Išreikškite savo
nuomonę. Tik kuo greičiau, jau reik pradėt platinti blankus.
--
Giedrius L
8-685-38678
Klubas
Deniges
sveikas poziuris i gyvenima...
www.deniges.lt
--
Su pagarba,
Lina Krunglevičienė
Mob. tel.
8 675 23622
El. paštas:
lina.krun...@gmail.com
--
Giedrius L
8-685-38678
Klubas
Deniges
sveikas poziuris i gyvenima...
www.deniges.lt
--
Giedrius L
8-685-38678
Klubas
Deniges
sveikas poziuris i gyvenima...
www.deniges.lt