noriu padiskutuoti dėl labdaros. Aš, Gedas ir Lina buvome vaikų globos namuose, susitikome su direktore, apėjome visus globos namus, šnekėjome su vaikais. Labai įdomi patirtis. Matosi kad vaikų namai tikrai atnaujinti, suremontuoti ir kažkokių daiktų vaikams ten nelabai ir trūksta. Apžiūrėjome ir dienos centrą kuriame lankosi vaikai iš daugiavaikų ir blogai gyvenenčių šeimų, po pamokų vaikai ateina, nusiprausia, pavalgo, padaro pamokas. Kalbėjome ir su tom dviem mergaitėm iš daugiavaikės, 7 vaikų šeimos. Direktorės pasiūlymas buvo toks - bent šiek tiek poaremti tą berniuką Renaldą Smilgį, tiesiog bent 30lt per mėnesį, nes jis vaikas sportuoja, važiuoja į varžybas neturi nei lito nusipirkti atsigert ir pan., o toliau kiek galime remti tą daugiavaikę šeimą. Iš principo aš pritarčiau tokiam direktorės pasiūlymui. Turiu tos daugiavaikės šeimos telefoną, galima būtų nuvažiuot, susitikt, pažiūrėt kaip ten gyvena. Tik aš kitą savaitę būsiu Taline, galima aišku ir be manęs. Ką manote, kokios mintys, kokie būtų pasiūlymai?
--
Giedrius L
8-685-38678
Klubas Deniges
sveikas poziuris i gyvenima...
www.deniges.lt