susirinkimas

0 views
Skip to first unread message

Giedrius Liaudenskas

unread,
Oct 30, 2009, 5:34:19 PM10/30/09
to den...@googlegroups.com
Sveiki,
 
primenu kad ateinantį ketvirtadienį (lapkričio 5d) Deniges susirinkimas pas mane bute - Ašigalio 27-7, 18.30 val. Visų labai lauksiu. Atvažiuokite su vaikais, tegul dūksta kartu kol mes šnekėsim.
Labai malonu būtų jus pamatyti.
Klausimai aptarimui:
1. Numatoma kelionė į Biržų kraštą.
2. Numatoma ekskursija po Kauno vienuolynus.
3. Deniges interneto puslapis.
 
 
Tai iki ketvirtadienio

--
Giedrius L
8-685-38678

Klubas "Deniges"
sveikas poziuris i gyvenima...

Edvinas

unread,
Nov 1, 2009, 2:48:43 PM11/1/09
to den...@googlegroups.com
Labas,
 
jau seniai matemes, kazkaip vis neiseina sudalyvauti susirinkimuose. Apgailestauju,  bet ir si karta negalesiu sudalyvauti, nes isvaziuojam i Austrija i seminara. Gaila, kad Taves nebus kartu su mumis.  Buvo puiki kompanija ir daug geru atsiminimu.
 
iki pasimatymo,
Edvinas

Edita.Giedraityte Giedraityte

unread,
Nov 6, 2009, 3:51:41 AM11/6/09
to den...@googlegroups.com
Sveiki,

Malonu prisiminti vakar kartu praleista vakara, siandiena pasidalinau ispudziais su bendradarbiais, gavau is ju pasiulymu aplankyti ir Palemono vienuolyna, pasiziurekite internete, gal irgi verta, kiek supratau, tai "jaunas" vienuolynas, galima tiesiog palyginimui pasiziureti :-)
Ir dar del musu planuojamu mugiu, galima pasikviesti ir norincius sudalyvauti???

Pagarbiai,
Edita


2009/10/30 Giedrius Liaudenskas <gliaud...@gmail.com>

Giedrius Liaudenskas

unread,
Nov 6, 2009, 3:56:08 AM11/6/09
to den...@googlegroups.com
Nu man smagu, kad tau smagu buvo :)
Gerai, kad yra kažkokių minčių, butinai aptarsim.
O dėl kitų sudalyvavimo - tai žinoma kad galima, dauguma mūsų projektų atviri visiems, o ypač mugė, kuo daugiau norinčių prisijungti - tuo geriau.

2009/11/6 Edita.Giedraityte Giedraityte <edita...@gmail.com>
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages