dėl rėmimo

0 views
Skip to first unread message

Giedrius Liaudenskas

unread,
Mar 29, 2010, 9:22:31 AM3/29/10
to den...@googlegroups.com
Sveiki,
Praėjusę savaitę su Lina buvome pasižiūrėti tos daugiavaikės Ritos Siniakovaitės šeimos, ar galime remti ar ne. Šiaip įsitikinau, šeima nors ir sunkiai besiverčianti, bet tvarkinga. Motina bando kabintis, neapleidžia vaikų. Manau ir galime ir norėtųsi juos paremti. Nos nedrasi mama ir nepuolė mūsų kažko labai prašyti, bet matosi kad jiems reikia praktiškai visko. Aš paruošiu raštą dėl rėmimo, kurį galėsime išsiuntinėti visiems savo pažįstamams, galėsime pradėti rimtai rinkti lėšas. Dabar Lina siūlo ketvirtadienį jiems nupirkti maisto už per Kaziuką surinktas lėšas, turime 200Lt. Manau tai gera mintis. Ką manote? Aš po darbo ketvirtadieni galėčiau, kas dar galėtų?

--
Giedrius L
8-685-38678

Klubas Deniges
sveikas poziuris i gyvenima...
www.deniges.lt

Nerija

unread,
Mar 29, 2010, 10:17:43 AM3/29/10
to den...@googlegroups.com
Sveiki,
 
Mes su Žydrūnu už tai, kad surinktas Kaziuko mugėje lėšas panaudoti , būtent šiai šeimai paremti. Apskritai būtų gerai sužinoti kokio amžiaus vaikai auga toje šeimoje, kokių dalykų be maisto jiems labiausiai trūksta ir pan. O dėl nuvažiavimo, tai manau, kad nebūtina "ekspedicijai" važiuoti. Kartą buvo galima nuvažiuoti apsižiūrėti ir didesniam ratui žmonių, o kas kart lysti būriu į jų privačią erdvę, tai nemanau, kad gera mintis. Tiesiog gali vienas, du žmonės nuvažiuoti ir nuvežti viską. Nemanau, kad tai šeimai labai linksma ir smagu bus, kad suvažiuos būrys ir žiūrės kaip gyvena, kuo gyvena ir pan, juolab, kad kaip supratau ta moteris nedrąsi. Na čia mano nuomonė. Nors aš pati labai noriu nuvažiuoti ir pabendrauti su ta šeima, tam , kad pamatyti ir suprasti kas kaip ir tikiuosi, kad pavyks ją kada aplankyti ir ne tuščiomis. Bet manau ne šį kartą , nes aš pati penktadieni tikiuosi pasiekti Kauną.
 
Linkėjimai
Nerija
 
10/3/29 Giedrius Liaudenskas <gliaud...@gmail.com>

--
You received this message because you are subscribed to the Google Groups "Deniges" group.
To post to this group, send email to den...@googlegroups.com.
To unsubscribe from this group, send email to deniges+u...@googlegroups.com.
For more options, visit this group at http://groups.google.com/group/deniges?hl=en.

Gediminas...@lt.atlascopco.com

unread,
Mar 29, 2010, 2:30:56 PM3/29/10
to den...@googlegroups.com

Sveiki,
Mes t.p. pritariame tai idejai... Labai faina butu jiems kazka pries Velykas gaut...
Prisijungt ketvirtadieni deja niekaip negalesiu.



Nerija <ner...@gmail.com>
Sent by: den...@googlegroups.com

2010.03.29 17:58

Please respond to
den...@googlegroups.com

To
den...@googlegroups.com
cc
Subject
Re: dėl rėmimo


Remigijus Krunglevicius

unread,
Mar 31, 2010, 4:45:28 AM3/31/10
to den...@googlegroups.com

Sveiki,

Aš irgi už rėmimą šios šeimos ir už maisto nupirkimą Velykoms.

 

Pagarbiai

Remigijus


--

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages