Társas

0 views
Skip to first unread message

Anett Szekeres

unread,
May 26, 2013, 4:20:48 AM5/26/13
to debre...@googlegroups.com

Üdv!

Tibi emlegettél a héten társasozást. Lesz akkor? Illetve ha igen, akkor hol? (Természetesen nálunk lehet. )

Üdv:
Babinéni

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages