Проведення дебатів з AEGEE-Kyiv - Дебатна школа

2 views
Skip to first unread message

Avramenko Valerie

unread,
Apr 8, 2012, 2:29:26 PM4/8/12
to deb...@googlegroups.com, fdu_deb...@googlegroups.com, debate...@googlegroups.com

Хочеш бути успішним оратором? 

Навчитися володіти увагою публіки?
Вміти переконувати у будь-якій ситуації?

Віртуозно відстоювати свою позицію?

Деба́ти (фр. debat) — чітко структурований і спеціально організований публічний обмін думками між двома сторонами з актуальної теми. 

В рамках поширення неформальної освіти 28 квітня (субота) вперше у своїй історії AEGEE-Kyiv спільно з ВМГО "Федерація Дебатів України" проводитиме дебатну школу. 
Захід передбачає навчання ораторському мистецтву, вмінню бути переконливим з подальшою активною практикою. 

Професійні дебатери поділяться секретами паблік спікінгу та мистецтва відстоювати свою позицію, а інтерактивний формат заходу сприятиме здобуттю суто практичних навиків.

Внесок учасника - 15 грн, реєстрація обов'язкова.
https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dG1Rd0VYM0hfaXlybjJPSzhIaE5RYlE6MQ

Наші партнери - ВМГО "Федерація Дебатів України", www.fdu-ukraine.org

P.S. За правилами справжніх дебатерів, тема дебатів наперед не оголошується. Але запевняємо, вона нікого не залишить байдужим.

 
--
Best regards,
Oksana Prokopchenko
+38 050 187 62 75

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages