Roman Svihorik wrote:
> Vdaka, Petr.
> Urobil som vsetko, neuspesne.
> V registroch som ho nasiel na 8 (!) miestach a to dokonca kryptovany!
> Retazec "Virus Protect" sa uz v registroch nenachadzal, napriek tomu
> stale fungoval - pod inym nazvom.
> Nasiel som, odstranil a stale tam bol.
> Pomohla az kombinacia noveho antiviru NOD v. 3 (McAfee nehlasil nic) a
> noveho antispyware Spybot (AdAware nehlasil nic).
> Je prec!
> Vdaka za rady a pomoc.
> Roman
>
Jsem rad, ze jste se ho zbavil, ale chci vam doporucit prechod na antivirus
AVG. Casto odvirovavam zakaznikum PC a casto se setkavam s tim, ze legalni a
radne aktualizovany NOD, Awast nebo McAffe nenajdou nic, kdezto AVG ho najde.
Lidi na AVG nadavaji, ze pry zpomaluje pocitac. No to je pravda a je to tak v
poradku. Zpomaluje, protoze vsechno hlida. Antiviry, ktere PC nezpomaluji toho
take moc neuhlidaji.
Neni vyjimkou, ze AVG najde v PC i 10 viru, o kterych jine antiviry ani
netusi, ze existuji.