Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Virus Protect - Neviem sa ho zbavit, smejda!

7 views
Skip to first unread message

Roman Svihorik

unread,
Nov 22, 2007, 9:23:23 AM11/22/07
to
Dobry den,
vedel by mi niekto pomoct, ako sa zbavit tohto hnusneho software?
Download som stihol zastavit vcas, teda nainstalovany nie je, ale
kazdych 10 minut hlasi, ze si ho mam nainstalovat.
Registre som vycistil, ako som vedel, vzdy po starte PC sa tam vsak
objavi znovu.
Ad-Aware ho nedetekuje, ani McAfee detto. Prave skusam Spybot...
Pomozte, prosim!
Vdaka.
Roman

Petr Vileta

unread,
Nov 22, 2007, 7:47:25 PM11/22/07
to
Existuje nekolik zpusobu.
Nejprve si pockejte, az se zase bude chtit instalovat. Pak vyvolejte "Spravce
uloh" a podivejte se, co bezi za aplikace a co za procesy. Nejlepe je si to
seradit abecedne, udelat screeenshoty a nekam si je schovat. Pak ten dialog
instalace zavrete a znovu se podivejte, co v seznamu aplikaci nebo procesu
zmizelo. Pak hledejte tento soubor na disku pripadne v registrech.
Dalsi zpusob je prihlasit se v nouzovem rezimu a prohledat registry. Vsechny
klice co zacinaji "Run"
--
Petr
Skype: callto://fidokomik
Na mail uvedeny v headeru zpravy nema cenu nic posilat, konci to v PR*
:-)

Odpovidejte na petr na practisoft cz


Petr Vileta, Czech republic
(My server rejects all messages from Yahoo and Hotmail. Send me your
mail from another non-spammer site please.)

Please reply to <petr AT practisoft DOT cz>

Roman Svihorik

unread,
Nov 25, 2007, 12:10:05 PM11/25/07
to
Vdaka, Petr.
Urobil som vsetko, neuspesne.
V registroch som ho nasiel na 8 (!) miestach a to dokonca kryptovany!
Retazec "Virus Protect" sa uz v registroch nenachadzal, napriek tomu
stale fungoval - pod inym nazvom.
Nasiel som, odstranil a stale tam bol.
Pomohla az kombinacia noveho antiviru NOD v. 3 (McAfee nehlasil nic) a
noveho antispyware Spybot (AdAware nehlasil nic).
Je prec!
Vdaka za rady a pomoc.
Roman

Petr Vileta

unread,
Nov 25, 2007, 9:59:48 PM11/25/07
to
Roman Svihorik wrote:
> Vdaka, Petr.
> Urobil som vsetko, neuspesne.
> V registroch som ho nasiel na 8 (!) miestach a to dokonca kryptovany!
> Retazec "Virus Protect" sa uz v registroch nenachadzal, napriek tomu
> stale fungoval - pod inym nazvom.
> Nasiel som, odstranil a stale tam bol.
> Pomohla az kombinacia noveho antiviru NOD v. 3 (McAfee nehlasil nic) a
> noveho antispyware Spybot (AdAware nehlasil nic).
> Je prec!
> Vdaka za rady a pomoc.
> Roman
>
Jsem rad, ze jste se ho zbavil, ale chci vam doporucit prechod na antivirus
AVG. Casto odvirovavam zakaznikum PC a casto se setkavam s tim, ze legalni a
radne aktualizovany NOD, Awast nebo McAffe nenajdou nic, kdezto AVG ho najde.
Lidi na AVG nadavaji, ze pry zpomaluje pocitac. No to je pravda a je to tak v
poradku. Zpomaluje, protoze vsechno hlida. Antiviry, ktere PC nezpomaluji toho
take moc neuhlidaji.
Neni vyjimkou, ze AVG najde v PC i 10 viru, o kterych jine antiviry ani
netusi, ze existuji.

Roman Svihorik

unread,
Nov 26, 2007, 10:21:05 AM11/26/07
to
Mate uplnu pravdu.
U mna vsak do hry vstupuje este nieco ine - korporatne riesenie virus
protection.
NOD mam zatial trial verziu - ak sa naozaj potvrdi, ze McAfee to nejako
"nezvlada", poziadam nase IT vo Viedni o povolenie nainstalovat iny soft
- napr. AVG.
Vdaka za radu.
Roman

Petr Vileta wrote:

> Jsem rad, ze jste se ho zbavil, ale chci vam doporucit prechod na

> antivirus AVG [snip]

Petr Vileta

unread,
Nov 26, 2007, 11:45:04 AM11/26/07
to
A poslete jim odkaz na www.grisoft.com at si tam prectou, pro koho Grisoft
dodava. Mezi jinymi tusim zvitezil ve vyberovem rizeni pro jednu cast US-Army.
0 new messages