To by mohlo byt tim, ze Contactelu vypadava DNS server. Podivejte se do
vlastnosti pripojeni, jake jsou tam nastaveny DNS servery. No a pak se
podivejte u nekoho jineho, kdo neni pripojen pres Contactel a ma tam nejake
servery natvrdo napsane (ne Automaticky) a dopiste si je tam. Muze jich tam
byt vic nez 2 :-)
--
Petr
Skype: callto://fidokomik
Na mail uvedeny v headeru zpravy nema cenu nic posilat, konci to v PR* :-)
Odpovidejte na petr na practisoft cz
<kul...@mujmejl.cz> píše v diskusním příspěvku
news:dpbhlt$tkm$1...@news.vol.cz...