Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

div layout

4 views
Skip to first unread message

Petr Vileta

unread,
Aug 10, 2006, 9:25:36 PM8/10/06
to
Marne googlim a nenalezam. Potrebuji vytvorit stranku, kde bude uprostred
(vycentrovany) DIV, ale musi byt na celou vysku, i kdyz nebude dost obsahu.
Zatim se mi nepodarilo najit zadne reseni a nerad bych to delal tabulkou.
Tedy reseni jsem nasel, ale funguje jen v MSIE. style="height: 100%
!important"

--
Petr

Skype: callto://fidokomik

Na mail uvedeny v headeru zpravy nema cenu nic posilat, konci to v PR* :-)
Odpovidejte na petr na practisoft cz

aubi

unread,
Aug 30, 2006, 3:54:24 AM8/30/06
to
On Fri, 11 Aug 2006 03:25:36 +0200, Petr Vileta wrote:

> Marne googlim a nenalezam. Potrebuji vytvorit stranku, kde bude uprostred
> (vycentrovany) DIV, ale musi byt na celou vysku, i kdyz nebude dost obsahu.
> Zatim se mi nepodarilo najit zadne reseni a nerad bych to delal tabulkou.
> Tedy reseni jsem nasel, ale funguje jen v MSIE. style="height: 100%
> !important"
>

Tohle?
http://www.pixy.cz/blogg/clanky/css-3col-layout/

Pixy je autorita a kdyz mu budes chtit udelat radost, tak si kup jeho
knizku :-D
Je vyborna.

aubi

Petr Vileta

unread,
Aug 30, 2006, 9:14:33 AM8/30/06
to
"aubi" <pant...@seznam.cz> píše v diskusním příspěvku
news:ed3g7g$2g7l$1...@ns.felk.cvut.cz...
Takovych rad je na internetu spousta, ale zadna neresi vysku DIVu pres cele
okno browseru. Pokud je malo obsahu, jsou DIVy sice stejne dlouhe, ale
nekonci na spodnim okraji browseru. Jedine reseni je opravdy ten style
, ale ve Firefoxu to ma jednu neprijemnou vlastnost. Kdyz je obsahu vice a
DIV neni prvni, tedy je nad nim jeste nejaky at uz samostatny nebo jako
parent, tak to naopak stranku protahne vice, nez je nezbytne pro obsah.

Pavel Hanc

unread,
Sep 10, 2006, 5:51:28 AM9/10/06
to
Ahoj.

Petr Vileta napsal(a):


> Marne googlim a nenalezam. Potrebuji vytvorit stranku, kde bude
> uprostred (vycentrovany) DIV, ale musi byt na celou vysku, i kdyz nebude
> dost obsahu. Zatim se mi nepodarilo najit zadne reseni a nerad bych to
> delal tabulkou. Tedy reseni jsem nasel, ale funguje jen v MSIE.
> style="height: 100% !important"

pokud to jeste resis, tak body nema defaultne 1oo% vysku.

<style .....>
...
body {
height: 100%;
text-align: center;
}
#tvujdiv {
height: 100%;
width: 400px;
margin: auto;
text-align: left;
background-color: #c8c8c8;
}
...
</style>

Hancis

Petr Vileta

unread,
Sep 10, 2006, 10:46:22 AM9/10/06
to
"Pavel Hanc" <han...@humlak.cz> píše v diskusním příspěvku
news:ee0n70$7cl$1...@ns.felk.cvut.cz...
Jo, pomohlo to. Kdo by to byl rekl, takova pitomost a nikde se o tom nepise.
0 new messages