Muzete mi, prosim, poradit, jak spravne zauctovat ve firme platby
provedene online pomoci karty? Jde o to, aby platbu bylo mozno korektne
zanest do nakladu a aby se spravne zpracovaly veci jako DPH.
Zbozim je reklama na Google, je tedy nehmotne a neni mozne pouzit jiny
platebni kanal.