Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Chodí sem vůbec někdo?????

2 views
Skip to first unread message

Cikorka

unread,
Jun 27, 2006, 4:46:27 PM6/27/06
to
Chodí sem vůbec někdo nebo je tu mrkev??? :-))

Petr Vileta

unread,
Jun 27, 2006, 6:17:24 PM6/27/06
to
Ja to beru jako news, ale zatim jsem nemel potrebu sem neco psat ;-)

--
Petr

Skype: callto://fidokomik

Na mail uvedeny v headeru zpravy nema cenu nic posilat, konci to v PR* :-)
Odpovidejte na petr na practisoft cz

"Cikorka" <elekt...@seznam.cz> píše v diskusním příspěvku
news:1151441187.5...@j72g2000cwa.googlegroups.com...

Cikorka

unread,
Jul 4, 2006, 7:46:12 AM7/4/06
to
to sem rad, ze sem aspon nekdo chodi :))

Petr Vileta napsal:

e_svoboda

unread,
Jul 17, 2006, 10:09:32 AM7/17/06
to
>
> "Cikorka"

> Chodí sem vůbec někdo nebo je tu mrkev??? :-))

es:
Jak je videt nejen mrkev ale take cekanka!


Cikorka

unread,
Jul 21, 2006, 6:42:22 PM7/21/06
to
jj, to taky :D njn, neni cas :))
0 new messages