Reminiscence (2021) Celý Film CZ* dabing Online ke shlédnutí

11 views
Skip to first unread message

Reminiscence (2021) Celý Film CZ* dabing Online ke shlédnutí

unread,
Aug 31, 2021, 10:46:03 AM8/31/21
to Reminiscence (2021) Celý Film CZ* dabing Online ke shlédnutí
Reminiscence (2021) Celý Film CZ* dabing Online ke shlédnutí

stažení|™ Reminiscence 2021 online 'CZ' dabing celý film,Sledujte ~ Reminiscence (2021) Celý Film ONLINE ke shlédnutí zdarma,Reminiscence (2021) Celý Film CZ/SK dabing Online ke shlédnutí,Reminiscence Celý Film česky "CZ/SK Zdarma (2021) 1080P FULL HD,[SLEDUJ] Reminiscence (2021) Celý Film CZ dabing Online Zdarma,Reminiscence (2021) - Celý Film Online Zdarma DVDRIP CZ Dabing
download (1).jpg


Režie: Lisa Joy
Scénář: Lisa Joy
Kamera: Paul Cameron
Hudba: Ramin Djawadi
Hrají: Hugh Jackman, Rebecca Ferguson, Natalie Martinez, Thandiwe Newton, Cliff Curtis, Angela Sarafyan, Daniel Wu, Teri Wyble, Marina de Tavira, (více)
(další profese)

Přehled
Nick Bannister (Hugh Jackman), pomáhá svým klientům odemknout ztracené vzpomínky a vést je napříč temně svůdným světem minulosti. Jeho život se však navždy změní poté, co přijme novou klientku jménem Mae (Rebecca Ferguson). Z běžné práce se rázem stává nebezpečná posedlost a Bannister během hledání pravdy o zmizení Mae odhaluje šílené věci, přičemž musí čelit otázce: Kam až je člověk ochoten zajít kvůli těm, které miluje? (Vertical Ent.)

Lisa Joy
Director, Writer

Yoshitsune
Tohle bylo vážně dobrý a taky vážně depresivní, místy mi přišlo že se film vleče, ale pak přišlo něco, co upoutalo moji pozornost a opět sem se začal o film zajímat.  I když v tomhle směru, je možná chyba na mé straně, jeden čas sem romantické filmy vyhledával, no pak sem zase od toho upustil, s tím že možná nejsou to pravé pro mně a že bych sem měl věnovat jen těm žánrům, kterým relativně rozumím.  Nicméně, tak jako tak, sem na tenhle film zašel, jednak herecká skvadra, za druhé námět se mi taky líbil a byl sem fakt zvědavý, jestli se režisérce povede na plátno přivést noir detaktivku, se sci-fi prvky.  A povedlo, fakt jako povedlo, už od začátku se film nese v duchu starých noirových filmů, a nebojí se v tomhle směru přitlačit a navíc ta posedlost, jakou Hugh Jackman má je fakt stresující.  Ale co bych měl rozhodně vychválit do výšin, je herecký výkon Rebeccy Ferguson, která je filmu prostě TA femme fatale, která svým svůdným hlasem, pohyby a šarmem dokáže zamotat hlavu, né jenom Wolverinovi a navíc pokaždé, kdy začne zpívat, tak to bylo doslova něco nadpozemského, připomněla mi Ana De Armas z filmu Entering Red a její pěvecký výkon.  Akce je zde málo, velmi málo, přestřelka uprostřed je průměrnější, ale v tomhle směru vše vynahrazuje bravůrní bitka uprostřed a kameraman se v téhle chvíli, asi taky hodně zapotil. Ale byť tenhle film nemá, tolik akce, jak bych si přál, tak to vynahrazuje svým příběhem, vývojem postav a tím, jak se vše hezky proplétá a na konci, se vše rozmotá. Ramin Djawadi který pro tenhle film skládal hudbu, tak to celé jen podtrhuje a každému výraznějšímu momentu dá důraz a z jeho práce je cítit Blade Runner.  Ve výsledku, je to průměrně depresivní, herci však podávají vynikající výkon, film přesně ví kde má něčím šokovat a vlastně sem byl celou dobu nervozní, jak to celé skončí, byť v tomhle směru, nám to film prozradil hned na začátku. Plus Hugh Jackman má furt v obličije ten nasraný výraz, ze kterého si všichni záporáci nadělali do kalhot, když vytáhnul své drápy a začal vrčet. A byť je to na čtyři hvězdičky, (mohlo být víc akce a méně deprese) tak v tomhle směru, dávám plný počet, protože tohle je film, který se v dnešní době jen tak nevidí a všichni na něm odvedli kus práce, takže si tu pátou zaslouží

HellFire
Ups, tak tohle se fakt nepovedlo. Už od začátku hodně zmatené a po filmařské stránce zcela nevýrazné. Způsob vyprávění příběhu je zcela obyčejný, režisérka si napsala a zrežírovala svůj scénář a jak vidno, chybí jí cit pro jakoukoliv invenci. Hodně mi vadily použité filtry, které měly sloužit k vyobrazení postapokalyptického světa. Jedinou světlou stránkou byla nádherná Rebecca Ferguson, zatímco můj oblíbený Hugh do své role bohužel vůbec nezapadl. Hodněkrát jsem v souvislosti s tímto filmem narazil na srovnání s Transcendence – ve špatném slova smyslu – ale tam, kde jsem si Transcendence opravdu užíval, tady jsem si mohl nudou nehty ukousat. Reminiscence to po právu schytal v kinech, když si vydělal mizerných pár milionů za úvodní víkend.

EvilPhoEniX
Né můj šálek kávy, ale strávitelnější než jsem doufal, byť Logana 2 bych viděl raději.Má to docela zajímavý příběh o odemykání ztracených vzpomínek až mě trochu mrzí, že se to muselo vydávat romanticko-krimi linií, vzpomínky assassinů a hitmanů by mě zajímaly více, ale režíruje žena, tak budiž.Hugh Jackman solidní a Rebecca Ferguson neodolatelně svůdná, byť mi přišla její postava docela nevyužitá. Má to docela sympatický komorní vizuál, překvapivě se zde objeví i 2 akční scény ( jedna přestřelka a jeden fight), ale finále mě nezaujalo, chybí tomu výraznější styl, ničím Reminiscence vyloženě nevyčnívá, jede se tak na půl plynu, ale ženy by mohly být spokojené, emoce tu PRÝ fungují a dialogy měly místy, také něco do sebe.Příběh 3/5, Akce 2/5, Humor 0/5, Násilí 0/5, Zábavnost 3/5 Hudba 3/5, Vizuál 4/5, Atmosféra 3/5, Napětí 2/5, Emoce 3/5. 6/10.

Tom Hardy
V podstatě něco jako Ad Adstra, pokud jde o relativně zbytečné, ale ve výsledku vesměs fungující spojení dvou různých žánrů, kdy by si jeden bez druhého vystačil, ale naštěstí se navzájem netlučou. Bavilo mě to hlavně proto, že 1) zoufalství hlavního hrdiny mi přišlo téměř hmatatelné (a že je Jackman výborný herec tomu samozřejmě hodně pomohlo), 2) Rebecca Ferguson se pro roli osudové ženy narodila a 3) sci-fi omáčka nelichotivé budoucnosti možná neměla tunu detailů, ale působila uceleně a nabídla hned několik dech beroucích záběrů. A mám slabost pro takové ty esteticky načančané dialogy jak z románů Oscara Wildea. There’s no such thing as a happy ending. All endings are sad, especially if the story is happy. Žeru i s navijákem.

Kothy
Nakonec to nebylo tak špatné. Lisa Joy se po Westworldu vrhla na film a udělala to tak nějak po svém. Taky si to s vámi hraje a vy nevíte, co je vzpomínka a co realita. Celé je to zasazené do futuristického světa, který je částečně zatopený a neustále se v něm zvedá hladina moře. To si na lidech vybralo svou daň. Ti, co nemají peníze žijí v chudobě a jediným únikem od kruté reality jsou pro ně buď drogy nebo tato unikátní technologie na znovuprožívání vzpomínek. Hugh Jackman tu hraje člověka, který se touto extrakcí vzpomínek živí. Vše se změní. když mu dveřmi projde okouzlující Rebecca Ferguson a řekne, že nemůže najít klíče. Časem se do sebe zamilují a vše je jako v pohádce. Jenže poté ona záhadná žena zmizí a Nick propadne depresi. Nemůže přijít na to, proč ho opustila. Následně se prostřednictvím vzpomínek dozvídáme minulost postav a proč učinily určitá rozhodnutí. Tato detektivní linka se mi celkem líbila a zaujala mě. Film i ke konci celkem hezky graduje. Možná bych mu jen vytknul zbytečně velkou stopáž a pomalé tempo. Na lovestory to má i docela slušnou akci. Ale ne každému ten závěr může sednout... "Soustřeď se na můj hlas.

Klíčová slova :

Reminiscence (2021) celý film český
Reminiscence (2021) Přehraj to
Reminiscence (2021) 2
Reminiscence (2021) (2021 online)
Suicide Squad online
Reminiscence (2021) 2 kdy vyjde
Reminiscence (2021): Rozpoutané peklo online
Reminiscence (2021) 2021 online CZ dabing
Reminiscence (2021) Celý Film 2021,
Reminiscence (2021) Celý Film 2021,
Reminiscence (2021) Filmové Novinky,
Reminiscence (2021) celý film Český Dokumentární,
Reminiscence (2021) Filmové premiéry,
Reminiscence (2021) celý film Česka cz dabing,
Reminiscence (2021) zkouknito,
Reminiscence (2021) sleduj filmy,
Reminiscence (2021) online cz titulky,
Reminiscence (2021) Program filmy,
Reminiscence (2021) CZ HD Film o filmu,
Reminiscence (2021) CZ dabing,
Reminiscence (2021) premiéra,
Reminiscence (2021) online cz,
Reminiscence (2021) online cz dabing,
Reminiscence (2021) Zadarmo,
Reminiscence (2021) Celý Film,
Reminiscence (2021) Titulky,
Reminiscence (2021) nový film,
Reminiscence (2021) DVD filmy,
Reminiscence (2021) Blu-ray filmy,
Reminiscence (2021) 3D filmy,
Reminiscence (2021) online bombuj,
Reminiscence (2021) online cely film CZ,
Reminiscence (2021) online ke shlednuti,
Reminiscence (2021) cz dabing online ke shlednuti,
Reminiscence (2021) online,
Reminiscence (2021) online film cz,
Reminiscence (2021) Bombuj,
Reminiscence (2021) bombuj cz,
Reminiscence (2021) online ke shlédnutí,
Reminiscence (2021) celý film Cesky,
Reminiscence (2021) celý film zdarma ke shlédnutí,
Reminiscence (2021) celý film cz dabing,
Reminiscence (2021) zkouknito,
Reminiscence (2021) sleduj filmy,
Reminiscence (2021) online cz titulky,
Reminiscence (2021) celý film
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages