Pozvánka na Lyžák 2021

1 view
Skip to first unread message

cesky...@gmail.com

unread,
May 3, 2021, 1:02:34 AMMay 3
to cscluba...@googlegroups.com
Google Forms
Having trouble with viewing or submitting this form?
Fill in using Google Forms
I've invited you to fill in a form:
Přihláška na Lyžák 2021
Zveme vás na Český Lyžák na hoře Ruapehu v Tongariro National Park. Prosím vyplňte přihlášku za každého dospěláka i dítě zvlášť. Po naplnění maximální kapacity chat bude vaše přihláška zařazena na čekačku.

DATUM: Neděle 8.8 - Středa 11.8. 2021

MÍSTO: Whakapapa Iwiaku Village: Scouts Lodge, Snowline a Graduates (na fotce). (1600mnm), 10min chůze pěšky od auta a od stanice lanovky.

CENA UBYTOVÁNÍ A JÍDLO: $170 za osobu na 3 noci
Cena zahrnuje ubytování (postel v pokojích pro 3-6 osob), snídani a večeři (Snowline a Grads mají vlastního kuchaře, na Scouts si vaří účastníci jídlo společně, suroviny jsou k dispozici). Scouts poskytuje slevu pro děti do 6let (včetně). Budeme se vám snažit vyjít vstříc v rozmístění na pokoje, ale počítejte s tím, že ne vždy je to možné a někdy je třeba sdílet pokoj s dalšími účastníky.

LYŽAŘSKÝ BALÍČEK: (volitelné): $75/den. Balíček obsahuje lyže nebo snowboard, lekce pro děti (do naplnění kapacity) a celodenní permici na celou horu. Balíček je pro dospělé i pro děti za stejnou cenu.

REFUNDACE: Poplatek za ubytování je nerefudovatelný. Refundace bude možná v případě pokud Alert Level Covid19 neumožní akci uskutečnit, nebo pokud za vás najdeme náhradníka. U závažných zdravotních důvodů budeme refund řešit individuálně. Lyžák proběhne pokud bude Alert Level 1 nebo 2.

PROGRAM: Akce je určená rodinám s dětmi a všem se zájmem bavit se česky - slovensky a lyžovat. Program je lyžování během dne, odpolední aktivity pro děti, závěrečná celotáborová hra pro děti, volná zábava, zpěv kytara atp. Po celou dobu lyžáku za své děti nese zodpovědnost rodič - zodpovědná osoba. V případě nepřízně počasí je možný výlet do horkých pramenů nebo pěší turistika v nížině, alternativně program na chatě. Pro příjezd doporučujeme sněhové řetězy. Změna v programu pro nepřízeň počasí vyhrazena.

PROCES PŘIHLÁŠENÍ:
---- 3.5. Otevření přihlášek
---- Nejpozději do tří dnů od přihlášení vám pošleme email s potvrzením vašeho místa a účtem za ubytování.
---- Do 30.5 je nutné ubytování zaplatit, jinak vaše rezervace bude zrušená a místo nabídnuto dalším zájemcům.
---- Do 30.7 je nutno zaplatit objednané lyžařské balíčky.
---- Nejpozději do 30.8 vyúčtujeme případné změny-refundace v balíčkách které mohou nastat v průběhu lyžáku
(např refund za balíčky pokud budou vleky zavřené z důvodu počasí atp) a refundace za dětskou slevu pro děti ubytované na Skauts.

Těšíme se na vás. Organizační tým: Dana Dunford, Lenka Kernohan, Jirka Dostalík, Jitka Ludvigová, Anna Havránková.
Pod záštitou CS Clubu Auckland. cesky...@gmail.com

    Captionless Image

    Ubytování

    K vaší preferenci chaty přihlédneme, ale zmněny z důvodů logistiky ubytování jsou vyhrazeny. Z těchto důvodů dětskou slevu dostanete pouze pokud vaše děti ve finální verzi budou ubytovány na chatě Skauts, a to v podobě refundu - kdy vám vrátíme $60/dítě/pobyt.
Powered by
Google Forms
This content is neither created nor endorsed by Google.
Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms
Create your own Google Form
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages