Termín pro podání žádostí o jazykové a jiné kursy v rámci Programu podpory českého kutlurního dědictví

2 views
Skip to first unread message

Embassy Sydney

unread,
Mar 2, 2021, 9:52:30 PMMar 2
to Embassy Sydney
Dobrý den,  

upozorňujeme, že termín podání přihlášek do jazykových a ostatních kursů v rámci Programu podpory českého kulturního dědictví (kurs českého jazyka, metodický kurs pro vyučující z řad krajanských komunit apod.) je 15.3.2021. Do tohoto data musí být odeslána elektronická přihláška, originál přihlášky následně zašlete, prosím, na adresu Generálního konzulátu ČR v Sydney (PO Box 132, Vaucluse, 2030 NSW).

V případě dalších dotazů se neváhejte obrátit na Generální konzulát (syd...@embassy.mzv.cz).

Děkujeme za spolupráci.  

S pozdravem,

Hana Flanderová, generální konzulka


Consulate General of the Czech Republic
169 Military Rd., Dover Heights, NSW 2030
Sydney, Australia




   


**********************************************************

DŮVĚRNOST INFORMACÍ: Tento e-mail včetně jakýchkoliv souborů či příloh k němu připojených může být důvěrný a může obsahovat údaje nebo sdělení pod ochranou právních předpisů. Nejste-li jeho zamýšleným adresátem a obdrželi jste ho zřejmě omylem či se vás jeho obsah netýká, uvědomte prosím neprodleně odesílatele a vymažte ho ze svého systému. V takovém případě byste e-mail neměli kopírovat ani s ním jinak nakládat pro své potřeby či s jeho obsahem seznámit jakoukoliv třetí osobu.

CONFIDENTIALITY NOTICE: This email message including any attached files may be confidential and may contain information or communications legally protected from disclosure. If you are not the intended recipient of this message and it has been addressed to you in error or if the contents of this message is not relevant to you, please inform the sender without delay and delete the message from your system. Unless you are the intended recipient, you may not copy the message, use it or disclose it to third parties.
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages