Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

A JA JESTEM W AMERYCE!!!

0 views
Skip to first unread message

Pawel Fedor

unread,
Feb 18, 1998, 3:00:00 AM2/18/98
to

Hi !!!
Jestem juz na miescu, dolecialam szczelsliwie, czuje sie dobrze choc jestem
zmeczona bo nie moglam spac w samolotcie.
Nie stety nikt po polsku nie muwil, a ja nie muwie inymi jezykami i z nikim
nie moglam sie porozumic. W Amstardamie nie potrzebowalam zadnej pomocy.
Odnalazlam sama odpoviedne stanowisko i letcialam duzym samolotem. Lot
mialam spokojny, duzo widzialam z gury, piekna jest Holandia. Canady
jeszcze nie widzalam bo przyletcialm wieczorem. Koncze juz bo jestem
bardzo zmeczona. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i caluje. Dobranoc bo u
nas jest dziesiata w nocy. Heniu sprawdz jutro tez poczte bo jutro tez
moze cos wiecej napisze.
Pa mama!

Pawel Fedor

unread,
Feb 18, 1998, 3:00:00 AM2/18/98
to

hi,
I am sorry. My father who is new to this, thouyght he was sending an e-mail.
Pawel Fedor wrote in message <6cgi75$2a3$1...@nntp.ucs.ubc.ca>...

Jeroen den Hertog

unread,
Feb 20, 1998, 3:00:00 AM2/20/98
to

EUHHH....
If you say so....

The Wizard of OZ

unread,
Mar 10, 1998, 3:00:00 AM3/10/98
to

On Fri, 20 Feb 1998 00:12:59 +0100, "Jeroen den Hertog"
<denh...@iname.com> wrote:

>EUHHH....
>If you say so....

I can fix this...


>
>
>Pawel Fedor wrote in message <6cgi75$2a3$1...@nntp.ucs.ubc.ca>...

Cześć Paweł, Pozdrów Twoją mamę od nas. Być może nie wiesz,
że łatwiej używać e-mail niż newsgroups na prywatną korespondencję.
Przepraszam, że czytałem Twojej mamy list do Henryka, ale jest na
newsgroup.

>>Hi !!!
>>Jestem juz na miescu, dolecialam szczelsliwie, czuje sie dobrze choc jestem
>>zmeczona bo nie moglam spac w samolotcie.

(obciąć)

>>moze cos wiecej napisze.
>> Pa mama!

To everyone else this is the failing of MS Outlook Express. I knew it
would happen sooner or later. Someone mixes up the news reader in OE
with the OE mail program.
>>
>

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
THe Wizard oF OZ

0 new messages