>EUHHH....
>If you say so....
I can fix this...
>
>
>Pawel Fedor wrote in message <6cgi75$2a3$1...@nntp.ucs.ubc.ca>...
Cześć Paweł, Pozdrów Twoją mamę od nas. Być może nie wiesz,
że łatwiej używać e-mail niż newsgroups na prywatną korespondencję.
Przepraszam, że czytałem Twojej mamy list do Henryka, ale jest na
newsgroup.
>>Hi !!!
>>Jestem juz na miescu, dolecialam szczelsliwie, czuje sie dobrze choc jestem
>>zmeczona bo nie moglam spac w samolotcie.
(obciąć)
>>moze cos wiecej napisze.
>> Pa mama!
To everyone else this is the failing of MS Outlook Express. I knew it
would happen sooner or later. Someone mixes up the news reader in OE
with the OE mail program.
>>
>
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
THe Wizard oF OZ