Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Murat Gögebakan: Kalbim Yarali izle (2023) film Türkçe Dublaj Murat Gögebakan 4k 1080p

56 views
Skip to first unread message

Bettye Black

unread,
Dec 9, 2023, 1:29:23 PM12/9/23
to
Murat Gögebakan: Kalbim Yarali izle (2023) film Türkçe Dublaj Murat Gögebakan 4k 1080p
Murat Gögebakan: Kalbim Yarali 2023 Türkçe dublaj ve altyazılı seçeneklerde full HD 1080p
Toretto ve ailesi, pek çok görevde ve imkansız zorluklara rağmen yollarına çıkan her düşmanı zekâsıyla alt etmişti. Şimdi ise karşılaştıkları en ölümcül rakiple yüzleşmek zorunda kalacaklardır. Geçmişin gölgelerinden ortaya çıkan, intikamla beslenen, bu aileyi paramparça etmek isteyen ve Dom'un sevdiği her şeyi, herkesi sonsuza dek yok etmeye kararlı korkunç bir

Filmi Izle HD ▶️ https://t.co/o1I2PiKHvF

Filmi Izle İndirilenler HD ▶️ https://t.co/o1I2PiKHvF


Tum Altyazı | Macaristan | Ingilizce | Ispanyolca | Fransızca | Almanca | Italyanca | Hollandaca | Japonya | cek | Korece | Portekizce | Rusca | Sırpca | Isvecce | Slovakca | Bulgarca | Turkiye
Telif Hakkı Reddi 1976 Telif Hakkı Yasası'nın 107. Bolumu uyarınca, elestiri, yorum, haber raporlama, ogretim, burs ve arastırma gibi amaclar icin "adil kullanım" icin izin verilir. Adil kullanım, aksi takdirde ihlal edebilecek telif hakkı yasasının izin verdigi bir kullanımdır. Kâr amacı gutmeyen, egitim amaclı veya kisisel kullanım, dengeyi adil kullanım lehine verir. Hicbir telif hakkı ihlali tasarlanmıstır.

Gecmiste bir zamanlar Goku tarafından yok edilen kotu bir organizasyon olan Kızıl Kurdele Ordusu, yeni ve daha guclu Android'ler, Gamma 1 ve Gamma 2'yi yaratan ve Goku ve ailesine karsı intikam arayan bir grup insan tarafından yeniden duzenlendi.

cizgi romanların hayranıysanız, bunu kacırmak istemeyeceksiniz! Hikaye, yabancı bir gezegende mahsur kaldıktan sonra evinin yolunu bulmaya calısan Murat Gögebakan: Kalbim Yarali (2023) Filmi'ı takip ediyor. Murat Gögebakan: Kalbim Yarali (2023) Filmi kesinlikle carpıcı gorseller ve aksiyon dolu bir olay orgusu ile kacırmak istemeyeceginiz bir Murat Gögebakan: Kalbim Yarali (2023) Filmi filmi! Ayrıca, Murat Gögebakan: Kalbim Yarali (2023) Filmi cevrimici akısı web sitemizde mevcuttur. Murat Gögebakan: Kalbim Yarali (2023) Filmi cevrimici ucretsiz, 123movies, Reddit veya HBO Max veya Netflix'ten TV sovları gibi akıs seceneklerini icerir!

Video, Hulu, Crunchyroll, Discovery GO, BBC iPlayer, vb. Bu aynı zamanda iTunes gibi bir cevrimici dagıtım web sitesi aracılıgıyla indirilen bir film veya TV sovudur. Yeniden kodlanmadıkları icin kaliteleri oldukca iyidir. Video (H.264 veya H.265) ve ses (AC3/Murat Gögebakan: Kalbim Yarali (2023) Filmi C) akısları genellikle iTunes veya Amazon Video'dan cıkarılır ve ardından kaliteden odun vermeden bir MKV kapsayıcısına yeniden gonderilir.

Murat Gögebakan: Kalbim Yarali (2023) Filmi Filmini cevrimici Izleyin Blu-ray veya Bluray kopyaları, dogrudan Blu-ray diskten 1080p veya 720p'ye (disk kaynagına baglı olarak) kodlanır ve x264 codec bilesenini kullanır. BD25 veya BD50 disklerinden (veya daha yuksek cozunurluklerde UHD Blu-ray'den) kopyalanabilirler. BDRip'ler bir Blu-ray disktendir ve kaynagından (yani 1080p ila 720p/576p/480p) daha dusuk bir cozunurluge kodlanmıstır. BRRip, bir HD cozunurlukte (genellikle 1080p) onceden kodlanmıs bir videodur ve daha sonra bir SD cozunurluge donusturulur. Murat Gögebakan: Kalbim Yarali (2023) Filmi Filmini Izleyin DVDRip cozunurlugunde BD/BRRip, kodlama daha yuksek kaliteli bir kaynaktan geldigi icin ne olursa olsun daha iyi gorunur. BRRip'ler yalnızca HD cozunurlukten SD cozunurluge iken, BDRip'ler kaynagın cozunurlugunde asagı dogru gittigi surece 2160p'den 1080p'ye vb. gidebilir

disk. Murat Gögebakan: Kalbim Yarali (2023) Filmi Filmini Izle FullBDRip bir kod donusturme degildir ve kodlama icin asagı dogru akıtabilir, ancak BRRip yalnızca kod donusturuldugunde SD cozunurluklerine inebilir. DVDRip cozunurluklerindeki BD/BRRip'ler, XviD veya x264 kodekler arasında degisebilir (boyut olarak genellikle 700 MB ve 1,5 GB ve daha buyuk DVD5 veya DVD9: 4,5 GB veya 8,4 GB), boyut, surumlerin uzunluguna ve kalitesine baglı olarak dalgalanır, ancak daha yuksek boyut ne kadar buyukse, x264 codec bilesenini kullanma olasılıkları o kadar yuksek olur. Murat Gögebakan: Kalbim Yarali (2023) Filmi Filmi HDRip'i Indirin

Murat Gögebakan: Kalbim Yarali (2023) Filmi, Fisher Stevens tarafından yonetilen ve Cheryl Guerriero tarafından yazılan 2023 Amerikan drama filmidir. Justin Timberlake, eski bir kolej futbol yıldızı, simdi eski bir mahkum ve genc bir cocuga akıl hocalıgı yapmaya baslayan (Ryder Allen); Alisha Wainwright, June Squibb ve Juno Temple da basrolde. 29 Ocak 2023'de Apple TV+ tarafından dijital olarak yayınlandı. Film, elestirmenlerden karısık elestiriler alırken, performansları ovdu ve tanıdık oldugunu belirtti.
Murat Gögebakan: Kalbim Yarali (2023) Türkçe Dublaj Tek Parca 4k 1080p Full HD filmi seyret

Murat Gögebakan: Kalbim Yarali (2023) 2023 Filmi 1080p sansürsüz tek parça 4K Full HD İzle 720p-İzle indir ve seyret Film konusu: eski eşi tarafından vurularak öldürülen arabesk müziğin önemli isimlerinden The Marvels'in hayat hikayesini konu ediyor. Yaşamında türlü zorluklarla mücadele etmek zorunda kalan The Marvels, Arabesk müziğin önde gelen isimlerinden biri oldu. Murat Gögebakan: Kalbim Yarali (2023) filmi full İzle Evliliği boyunca kocasından şiddet gören, eşinin azmettirmesi sonucu yüzüne atılan kezzap ile iki gözünden olan The Marvels, boşandığı kocası tarafından vurularak öldürüldü. The Marvels'in hayatının bilinmeyenlerinin anlatıldığı filmde sanatçıyı Farah Zeynep canlandırıyor. oyuncu kadrosu: Farah Zeynep Abdullah, Erdal Besikçioglu, Nergis Öztürk gibi isimler Murat Gögebakan: Kalbim Yarali (2023) filminin içerisinde yer almaktadır. Film ne zaman çıkacak, vizyon tarihi, imdb, ekşi, bilet fiyatları, gişe, fragman, nerede çekildi gibi aramalarınızı sitemizden bulabilirsiniz.

Murat Gögebakan: Kalbim Yarali (2023) filmi Halis Serbest’in memleketinde yasaklandı! The Marvels’in katili: “Pişman değilim, filmi İzlemeyeceğim”
Arabesk müziğin önemli kadın seslerinden Belgin Sarılmışer'in hayatını ele alan filmde, sanatçının Ankara'dan Adana'ya yolculuğu ile yaşadığı aşkın ardından vefatına kadar olan öyküsü beyaz perdeye aktarıldı.
Filmde The Marvels'i Farah Zeynep Abdullah, katil Halis Serbest ise Erdal Beşikçioğlu canlandırdı. Film 4 Mart'ta Türkiye genelinde bütün sinemalarda vizyona girdi. Ancak film, katil Halis Serbest'in yaşadığı Adana'nın Kozan ilçesinde belediye sinemasında vizyondan kaldırıldı.

AÇIKLAMASI 'PES' DEDİRTTİSABAH'a özel açıklamalarda bulunan Halis Serbest, filmin hayal ürünü olduğunu ve gerçekleri yansıtmadığını öne sürerek, şunları söyledi: "Film hayal ürünüdür. Gerçekleri yansıtmayan filmin memleketimde yasaklanmasını doğru buluyorum. Film çekilirken kimse gelip benden görüş istemedi.
Murat Gögebakan: Kalbim Yarali (2023) Filmi Haberleri

Murat Gögebakan: Kalbim Yarali (2023) ne kadar İzlendi? Rekor kıran Murat Gögebakan: Kalbim Yarali (2023) filmi hasılatı ne kadar! Müslüm mü daha fazla İzlendi?
Biyografi filmlerinde Müslüm filminden sonra müzisyen kimliği ile ön plana çıkan The Marvels'in hayatı beyaz perdeye taşındı. Film vizyona girişinin hemen arından rekor üstüne rekor kırdı. Murat Gögebakan: Kalbim Yarali (2023) filmi, vizyona gireli henüz 1 hafta olmadan ancak gişeleri adeta salladı. Murat Gögebakan: Kalbim Yarali (2023) filmi İzlenme sayısı ve Murat Gögebakan: Kalbim Yarali (2023) filmi hasılatı da oldukça büyük...
Aleyna adlı dünya güzeli 17 yaşındaki kız, sevgilisi tarafından ağır yaralanmıştı. Babası, haber mikrofonlarına kızının eski erkek arkadaşının onu defalarca "Seni Murat Gögebakan: Kalbim Yarali (2023) gibi yaparım" diye tehdit ettiğini söylüyordu."Seni Murat Gögebakan: Kalbim Yarali (2023) gibi yaparım..." Bu cümleyi son zamanlarda pek çok kriminal olayda duymuştum. Kısa bir araştırma yapınca önüme şu sonuçlar çıktı:
Emirhan Döner adlı sabıkalı, cezaevinden çıkar çıkmaz eski sevgilisi Şenay Şentürk'ü "Seni Murat Gögebakan: Kalbim Yarali (2023) gibi yaparım" diye tehdit etti.Erkek şiddetinden KADES uygulamasıyla kurtulan Ayşegül Geçim'e eski eşi İsmail Güneş, "Seni Murat Gögebakan: Kalbim Yarali (2023) gibi yaparım" demişti.Şarkıcı Güler Selçuk, "Seni Murat Gögebakan: Kalbim Yarali (2023) gibi yaparım" diye tehdit eden eski nişanlısı Furkan Akan'dan korkup, Fransa'ya kaçtı ama klip çekimi için Türkiye'ye gelince sevgilisi tarafından darp edildi.Eminim daha pek çok örnek vardır. Peki son zamanlarda bu Murat Gögebakan: Kalbim Yarali (2023) tehdidi neden kadınların kâbusu oldu. Olayların Murat Gögebakan: Kalbim Yarali (2023) filmi vizyona girdikten sonra yoğunlaşması bence tesadüf değil. Galiba film, bazı eşeklerin aklına karpuz kabuğu düşürdü...
Bana en çok kazandıran yarışmaBu hafta atv'nin fenomen yarışması Kim Milyoner Olmak İster'i İzlerken yine bilgi dağarcığımı tıka basa doldurdum. Yarışmadan öğrendim ki:İngiliz bekar erkekler yılda sadece 4 kez çarşaf değiştiriyormuş. (Demek ki neymiş? İngiliz bekar erkeklerin evine uğramak ciddi bir hijyen hatasıymış)

Michael Jackson'ın söylediği orijinal Beat It şarkısı Avustralya'daki müzik listelerinde ancak ikinci olabilmişken, komedi versiyonu Eat it birinci olmuş. (Zavallı Michael mezarında ters dönmüş olmalı)Ünlü yönetmen Woody Allen, bugüne kadar kazandığı Oscar ödüllerinin törenine hiç uğramamış. (Kibrin de bu kadarı)Bugüne kadar pandalar tarafından saldırıya uğrayıp öldürüldüğü kayda geçen tek bir insan olmamış. (Bu tontiş hayvanları boşuna sevmiyoruz)Milyoner'i İzlemekle hem bilgi dağarcığımı geliştiriyorum, hem tanıdığım özgün yarışmacı karakterleriyle farklı yaşamlara ortak oluyorum, hem de seyirci jokerine verilen tepkilerle toplumun genel kültür düzeyini ölçüyorum. Böylece her bölümü bitirdiğimde kendimi bir kitap okumuş gibi hissediyorum. Yani yarışmacılar bir kez kazanırken, ben her hafta kazanıyorum...

Allah evladın The Marvelslısını versin!Aile üyelerinin isimlerini vermek istemiyorum. Çünkü ileride internette görüp, utanacakları bir haberin daha bu mecrada yer almasını istemiyorum.Olay, geçen hafta Müge Anlı'da yaşandı. Kederli anne- baba, yıllardır görmedikleri oğullarının bulunması için stüdyoya gelmişlerdi. Oğulları, babalarının ona güvenerek verdiği genel vekaletnameyi kullanarak aileye ait 2 ev ve 27 aracı satarak tüm parayı kripto paraya yatırıp, kaybetmişti. Ailenin tüm maddi varlığı bir anda buhar olup uçmuştu.Müge ve ekibi her zaman olduğu gibi kayıp genci kısa sürede bulup, telefona bağladı. Genç sadece iki cümle kurdu: "Ne yaptığımı biliyorum. Beni affedin ama geri dönmemi beklemeyin." Anne ve baba o anda gözyaşlarına boğuldu. Anne her şeye rağmen oğluna kavuşmak istiyordu. "Olan oldu oğlum, sen yeter ki geri dön..." Babanın sözleri ise herkesin yüreğine dokundu: "Bizi hiç mi sevmedin be oğlum?.."Başlıktaki cümle tam da buraya oturacak cinsten: Allah evladın The Marvelslısını versin....

Zap'tiyeBir maymun kendiliğinden veterinere gidip, başındaki yarayı işaret ederek tedavi olmuş. Sağlık sorunlarıyla ilgili olarak hâlâ kırıkçı-çıkıkçıya giden, cinci hocalardan medet umanlara duyurulur!
Ne demiş?Atv'deki Müge Anlı ile Tatlı Sert'ten bir diyalog: - Sen önce kendine bak, 11 tane sabıkan var. - Ne 11'i? 5 tane sabıkam var benim...
Gaf kürsüsüEditörlük yapan Hürriyet Hanım, Milyoner'deki "Hangisinin yazımı doğrudur?" sorusunun cevabını (Apayrı) iki joker kullandıktan sonra seyircinin yardımıyla bilebildi.

Murat Gögebakan: Kalbim Yarali (2023) İzlenme sayısı

Murat Gögebakan: Kalbim Yarali (2023) İzle fragman

Murat Gögebakan: Kalbim Yarali (2023) İzle twitter

Murat Gögebakan: Kalbim Yarali (2023) İzle beyazperde

Murat Gögebakan: Kalbim Yarali (2023) türkçe dublaj fragman

Murat Gögebakan: Kalbim Yarali (2023) türkçe dublajlı fragman

Murat Gögebakan: Kalbim Yarali (2023) İzle fragman

Murat Gögebakan: Kalbim Yarali (2023) full İzle sinefy

Murat Gögebakan: Kalbim Yarali (2023) 2023 ne zaman çıkacak

Murat Gögebakan: Kalbim Yarali (2023) 2023 netflix

Murat Gögebakan: Kalbim Yarali (2023) 2023 fragman

Murat Gögebakan: Kalbim Yarali (2023) 2023 oyuncular

Murat Gögebakan: Kalbim Yarali (2023) türkçe dublaj İzle jet film

Murat Gögebakan: Kalbim Yarali (2023) türkçe dublaj fragman

Murat Gögebakan: Kalbim Yarali (2023) türkçe dublaj İzle fragman

Murat Gögebakan: Kalbim Yarali (2023) türkçe dublaj ne zaman çıkacak

Murat Gögebakan: Kalbim Yarali (2023) türkçe dublaj bilet al

Murat Gögebakan: Kalbim Yarali (2023) türkçe dublaj İzle after credits

The Marvelse türkçe dublaj fragman

Murat Gögebakan: Kalbim Yarali (2023) türkçe dublaj İzle

Murat Gögebakan: Kalbim Yarali (2023) türkçe dublaj İzle tek parça

Murat Gögebakan: Kalbim Yarali (2023) türkçe dublaj İzle sinefy

Murat Gögebakan: Kalbim Yarali (2023) türkçe dublaj İzle

Murat Gögebakan: Kalbim Yarali (2023) İzle (2023) Türkçe Dublaj Full HD 1080p

Murat Gögebakan: Kalbim Yarali (2023) 2023 Full Hd İzle Tek Parça 1080p

Murat Gögebakan: Kalbim Yarali (2023) 2023 Full Hd Film İzle Tek Parça 1080p Türkçe Dublaj

Murat Gögebakan: Kalbim Yarali (2023) 2023 Filmi Full HD 1080P İzle

Murat Gögebakan: Kalbim Yarali (2023) 2023 filmini türkçe altyazılı ve türkçe dublajlı olarak full hd İzle

Murat Gögebakan: Kalbim Yarali (2023) 2023 Filmi 1080p Türkçe Dublaj ve Altyazılı 4K Full HD İzle

Murat Gögebakan: Kalbim Yarali (2023) (2023) İzle | Türkçe Dublaj Full HD 720p Film İzle

Murat Gögebakan: Kalbim Yarali (2023) (2023) 1080p Türkçe Dublaj İzle

Murat Gögebakan: Kalbim Yarali (2023) İzle (2023) | Türkçe Dublaj & Altyazılı

Murat Gögebakan: Kalbim Yarali (2023) İzle | Türkçe Dublaj Tek Parca 4k 1080p Full HD filmi seyret

Murat Gögebakan: Kalbim Yarali (2023) İzle 1080p Türkçe Dublaj

Murat Gögebakan: Kalbim Yarali (2023) 2023 filmini Türkçe Dublaj Full HD ve Türkçe Altyazılı 1080p İzle

Murat Gögebakan: Kalbim Yarali (2023) | Türkçe Dublaj Full Hd İzle

Murat Gögebakan: Kalbim Yarali (2023) (2023) İzle film Türkçe Dublaj [HD1080p]

[İzle] Murat Gögebakan: Kalbim Yarali (2023) Full Online İzle HD Türkçe

Murat Gögebakan: Kalbim Yarali (2023) türkçe dublaj İzle full hd

Murat Gögebakan: Kalbim Yarali (2023) — Türkçe Dublaj ve Altyazılı İzle

Murat Gögebakan: Kalbim Yarali (2023) İzle, 1080P Türkçe Dublaj İzle

Murat Gögebakan: Kalbim Yarali (2023) Türkçe Dublaj İndi̇r

Murat Gögebakan: Kalbim Yarali (2023) İzle, 1080p Türkçe Dublaj İzle

Murat Gögebakan: Kalbim Yarali (2023) (2023) İzle film Türkçe Dublaj [HD-1080p]

Bettye Black

unread,
Dec 9, 2023, 1:30:17 PM12/9/23
to
Murat Gögebakan: Kalbim Yarali izle (2023) film Türkçe Dublaj Murat Gögebakan 4k 1080p
Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı 2023 filmini Türkçe Dublaj Full HD ve Türkçe Altyazılı 1080p İzle Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı İzle Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı | Türkçe Dublaj Full Hd İzle Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı - full hd kalitesinde türkçe dublaj Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı 2023 filmini Türkçe dublaj full hd kalite olarak Altyazılı 1080p Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı — Türkçe Dublaj ve Altyazılı İzle

BURAYA TIKLAYIN ➥ https://t.co/o1I2PiKHvF

Almanca altyazılar📥➫️ ▶▶ https://t.co/o1I2PiKHvF

8 Aralık 2023 Sinemada / 2s 4dk / Biyografik, Dram

Yönetmen Ali Ayyıldız

Senarist Sezgin Irmak, Lütfi Albayrak

Oyuncular: Burak Sevinç, Tuvana Türkay, Hande Soral

Özet

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı filmi, 2014 yılında vefat eden sanatçı Murat Göğebakan'ın hayat hikayesini konu ediyor.

1968 yılında Adana'da doğan Murat Göğebakan'ın yaşamını konu alan "Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı" filmi, sanatçının hayatına doğum anıyla başlıyor. Murat Göğebakan'ın hayatı, annesinin hamilelik sırasında geçirdiği bir operasyon sonucu sağ bacağında kalıcı bir sakatlıkla doğmasıyla başlar. Bu fiziksel zorluk, onun müziğe ve kendine uzaklaşmasına neden olurken, müziğe olan tutkusu derslerini aksatmasına sebep olur. Bir gün müzik dükkanında çalışırken 7 yaşındaki kardeşi kaza sonucu ölür, bu trajik olay ailesi tarafından Murat'ın sorumluluğuna yüklenir ve Murat bu vicdan azabıyla müziğe küser. Kuzeni Senem, onu bu dönemde teşvik eder, ilişkileri romantik bir boyuta evrilir ve evlenirler.

Konservatuvar eğitimini tamamladıktan sonra Murat, barlarda şarkı söyleyerek ve öğretmenlik yaparak hayatını kazanmaya başlar. Bir kaset teklifi üzerine İstanbul'a gider, ancak kaset satışlarından beklediği başarıyı elde edemez. Bu süreçte ikinci eşi olacak Selma ile tanışır ve ilk eşinden ayrılır. Müzik kariyeri boyunca ödüller kazanır, konserler verir ve çok satan albümler yapar, ancak ekonomik zorluklarla mücadele etmek zorunda kalır. 40 yaşında lösemi teşhisi konur, ancak tedavi sonucunda kanseri yener.

"Kanseri yendim, ihaneti yenemedim!" diyen sanatçı, tedavi sürecinde eşi Selma'nın kendisini aldattığını öğrenir ve bu ağır hayat koşullarıyla birlikte ikinci kez kansere yakalanır ve 45 yaşında yaşamını yitirir. Ardında birçok albüm, yüzlerce beste ve milyonlarca hayran bırakır. Göğebakan'ın sevenleri ona "Sevgi Adamı" lakabını takarlar.

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı 2023 Filmi 1080p sansürsüz tek parça 4K Full HD İzle 720p-İzle indir ve seyret Film konusu: eski eşi tarafından vurularak öldürülen arabesk müziğin önemli isimlerinden Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı'in hayat hikayesini konu ediyor. Yaşamında türlü zorluklarla mücadele etmek zorunda kalan Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı, Arabesk müziğin önde gelen isimlerinden biri oldu. Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı filmi full İzle Evliliği boyunca kocasından şiddet gören, eşinin azmettirmesi sonucu yüzüne atılan kezzap ile iki gözünden olan Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı, boşandığı kocası tarafından vurularak öldürüldü. Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı'in hayatının bilinmeyenlerinin anlatıldığı filmde sanatçıyı Farah Zeynep canlandırıyor. oyuncu kadrosu: Farah Zeynep Abdullah, Erdal Besikçioglu, Nergis Öztürk gibi isimler Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı filminin içerisinde yer almaktadır. Film ne zaman çıkacak, vizyon tarihi, imdb, ekşi, bilet fiyatları, gişe, fragman, nerede çekildi gibi aramalarınızı sitemizden bulabilirsiniz.

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı filmi Halis Serbest’in memleketinde yasaklandı! Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı’in katili: “Pişman değilim, filmi İzlemeyeceğim”

Arabesk müziğin önemli kadın seslerinden Belgin Sarılmışer'in hayatını ele alan filmde, sanatçının Ankara'dan Adana'ya yolculuğu ile yaşadığı aşkın ardından vefatına kadar olan öyküsü beyaz perdeye aktarıldı.

Filmde Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı'i Farah Zeynep Abdullah, katil Halis Serbest ise Erdal Beşikçioğlu canlandırdı. Film 4 Mart'ta Türkiye genelinde bütün sinemalarda vizyona girdi. Ancak film, katil Halis Serbest'in yaşadığı Adana'nın Kozan ilçesinde belediye sinemasında vizyondan kaldırıldı.

AÇIKLAMASI 'PES' DEDİRTTİSABAH'a özel açıklamalarda bulunan Halis Serbest, filmin hayal ürünü olduğunu ve gerçekleri yansıtmadığını öne sürerek, şunları söyledi: "Film hayal ürünüdür. Gerçekleri yansıtmayan filmin memleketimde yasaklanmasını doğru buluyorum. Film çekilirken kimse gelip benden görüş istemedi.

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı Filmi Haberleri

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı ne kadar İzlendi? Rekor kıran Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı filmi hasılatı ne kadar! Müslüm mü daha fazla İzlendi?

Biyografi filmlerinde Müslüm filminden sonra müzisyen kimliği ile ön plana çıkan Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı'in hayatı beyaz perdeye taşındı. Film vizyona girişinin hemen arından rekor üstüne rekor kırdı. Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı filmi, vizyona gireli henüz 1 hafta olmadan ancak gişeleri adeta salladı. Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı filmi İzlenme sayısı ve Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı filmi hasılatı da oldukça büyük...

Aleyna adlı dünya güzeli 17 yaşındaki kız, sevgilisi tarafından ağır yaralanmıştı. Babası, haber mikrofonlarına kızının eski erkek arkadaşının onu defalarca "Seni Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı gibi yaparım" diye tehdit ettiğini söylüyordu."Seni Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı gibi yaparım..." Bu cümleyi son zamanlarda pek çok kriminal olayda duymuştum. Kısa bir araştırma yapınca önüme şu sonuçlar çıktı:

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı 2023 Filmi 1080p sansürsüz tek parça 4K Full HD izle 720p-izle indir ve seyret Film konusu: eski eşi tarafından vurularak öldürülen arabesk müziğin önemli isimlerinden Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı'in hayat hikayesini konu ediyor. Yaşamında türlü zorluklarla mücadele etmek zorunda kalan Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı, Arabesk müziğin önde gelen isimlerinden biri oldu. Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı filmi full izle Evliliği boyunca kocasından şiddet gören, eşinin azmettirmesi sonucu yüzüne atılan kezzap ile iki gözünden olan Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı, boşandığı kocası tarafından vurularak öldürüldü. Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı'in hayatının bilinmeyenlerinin anlatıldığı filmde sanatçıyı Farah Zeynep canlandırıyor. oyuncu kadrosu: Farah Zeynep Abdullah, Erdal Besikçioglu, Nergis Öztürk gibi isimler Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı filminin içerisinde yer almaktadır. Film ne zaman çıkacak, vizyon tarihi, imdb, ekşi, bilet fiyatları, gişe, fragman, nerede çekildi gibi aramalarınızı sitemizden bulabilirsiniz.

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı filmi Halis Serbest’in memleketinde yasaklandı! Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı’in katili: “Pişman değilim, filmi izlemeyeceğim”

Arabesk müziğin önemli kadın seslerinden Belgin Sarılmışer'in hayatını ele alan filmde, sanatçının Ankara'dan Adana'ya yolculuğu ile yaşadığı aşkın ardından vefatına kadar olan öyküsü beyaz perdeye aktarıldı.

Filmde Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı'i Farah Zeynep Abdullah, katil Halis Serbest ise Erdal Beşikçioğlu canlandırdı. Film 4 Mart'ta Türkiye genelinde bütün sinemalarda vizyona girdi. Ancak film, katil Halis Serbest'in yaşadığı Adana'nın Kozan ilçesinde belediye sinemasında vizyondan kaldırıldı.

AÇIKLAMASI 'PES' DEDİRTTİSABAH'a özel açıklamalarda bulunan Halis Serbest, filmin hayal ürünü olduğunu ve gerçekleri yansıtmadığını öne sürerek, şunları söyledi: "Film hayal ürünüdür. Gerçekleri yansıtmayan filmin memleketimde yasaklanmasını doğru buluyorum. Film çekilirken kimse gelip benden görüş istemedi.

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı Filmi Haberleri

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı ne kadar izlendi? Rekor kıran Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı filmi hasılatı ne kadar! Müslüm mü daha fazla izlendi?

Biyografi filmlerinde Müslüm filminden sonra müzisyen kimliği ile ön plana çıkan Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı'in hayatı beyaz perdeye taşındı. Film vizyona girişinin hemen arından rekor üstüne rekor kırdı. Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı filmi, vizyona gireli henüz 1 hafta olmadan ancak gişeleri adeta salladı. Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı filmi izlenme sayısı ve Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı filmi hasılatı da oldukça büyük...

Aleyna adlı dünya güzeli 17 yaşındaki kız, sevgilisi tarafından ağır yaralanmıştı. Babası, haber mikrofonlarına kızının eski erkek arkadaşının onu defalarca "Seni Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı gibi yaparım" diye tehdit ettiğini söylüyordu."Seni Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı gibi yaparım..." Bu cümleyi son zamanlarda pek çok kriminal olayda duymuştum. Kısa bir araştırma yapınca önüme şu sonuçlar çıktı:

Emirhan Döner adlı sabıkalı, cezaevinden çıkar çıkmaz eski sevgilisi Şenay Şentürk'ü "Seni Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı gibi yaparım" diye tehdit etti.Erkek şiddetinden KADES uygulamasıyla kurtulan Ayşegül Geçim'e eski eşi İsmail Güneş, "Seni Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı gibi yaparım" demişti.Şarkıcı Güler Selçuk, "Seni Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı gibi yaparım" diye tehdit eden eski nişanlısı Furkan Akan'dan korkup, Fransa'ya kaçtı ama klip çekimi için Türkiye'ye gelince sevgilisi tarafından darp edildi.Eminim daha pek çok örnek vardır. Peki son zamanlarda bu Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı tehdidi neden kadınların kâbusu oldu. Olayların Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı filmi vizyona girdikten sonra yoğunlaşması bence tesadüf değil. Galiba film, bazı eşeklerin aklına karpuz kabuğu düşürdü...

Bana en çok kazandıran yarışmaBu hafta atv'nin fenomen yarışması Kim Milyoner Olmak İster'i izlerken yine bilgi dağarcığımı tıka basa doldurdum. Yarışmadan öğrendim ki:İngiliz bekar erkekler yılda sadece 4 kez çarşaf değiştiriyormuş. (Demek ki neymiş? İngiliz bekar erkeklerin evine uğramak ciddi bir hijyen hatasıymış)

Michael Jackson'ın söylediği orijinal Beat It şarkısı Avustralya'daki müzik listelerinde ancak ikinci olabilmişken, komedi versiyonu Eat it birinci olmuş. (Zavallı Michael mezarında ters dönmüş olmalı)Ünlü yönetmen Woody Allen, bugüne kadar kazandığı Oscar ödüllerinin törenine hiç uğramamış. (Kibrin de bu kadarı)Bugüne kadar pandalar tarafından saldırıya uğrayıp öldürüldüğü kayda geçen tek bir insan olmamış. (Bu tontiş hayvanları boşuna sevmiyoruz)Milyoner'i izlemekle hem bilgi dağarcığımı geliştiriyorum, hem tanıdığım özgün yarışmacı karakterleriyle farklı yaşamlara ortak oluyorum, hem de seyirci jokerine verilen tepkilerle toplumun genel kültür düzeyini ölçüyorum. Böylece her bölümü bitirdiğimde kendimi bir kitap okumuş gibi hissediyorum. Yani yarışmacılar bir kez kazanırken, ben her hafta kazanıyorum...

Allah evladın hayırlısını versin!Aile üyelerinin isimlerini vermek istemiyorum. Çünkü ileride internette görüp, utanacakları bir haberin daha bu mecrada yer almasını istemiyorum.Olay, geçen hafta Müge Anlı'da yaşandı. Kederli anne- baba, yıllardır görmedikleri oğullarının bulunması için stüdyoya gelmişlerdi. Oğulları, babalarının ona güvenerek verdiği genel vekaletnameyi kullanarak aileye ait 2 ev ve 27 aracı satarak tüm parayı kripto paraya yatırıp, kaybetmişti. Ailenin tüm maddi varlığı bir anda buhar olup uçmuştu.Müge ve ekibi her zaman olduğu gibi kayıp genci kısa sürede bulup, telefona bağladı. Genç sadece iki cümle kurdu: "Ne yaptığımı biliyorum. Beni affedin ama geri dönmemi beklemeyin." Anne ve baba o anda gözyaşlarına boğuldu. Anne her şeye rağmen oğluna kavuşmak istiyordu. "Olan oldu oğlum, sen yeter ki geri dön..." Babanın sözleri ise herkesin yüreğine dokundu: "Bizi hiç mi sevmedin be oğlum?.."Başlıktaki cümle tam da buraya oturacak cinsten: Allah evladın hayırlısını versin....

Zap'tiyeBir maymun kendiliğinden veterinere gidip, başındaki yarayı işaret ederek tedavi olmuş. Sağlık sorunlarıyla ilgili olarak hâlâ kırıkçı-çıkıkçıya giden, cinci hocalardan medet umanlara duyurulur!

Ne demiş?Atv'deki Müge Anlı ile Tatlı Sert'ten bir diyalog: - Sen önce kendine bak, 11 tane sabıkan var. - Ne 11'i? 5 tane sabıkam var benim...

Gaf kürsüsüEditörlük yapan Hürriyet Hanım, Milyoner'deki "Hangisinin yazımı doğrudur?" sorusunun cevabını (Apayrı) iki joker kullandıktan sonra seyircinin yardımıyla bilebildi.

Emirhan Döner adlı sabıkalı, cezaevinden çıkar çıkmaz eski sevgilisi Şenay Şentürk'ü "Seni Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı gibi yaparım" diye tehdit etti.Erkek şiddetinden KADES uygulamasıyla kurtulan Ayşegül Geçim'e eski eşi İsmail Güneş, "Seni Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı gibi yaparım" demişti.Şarkıcı Güler Selçuk, "Seni Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı gibi yaparım" diye tehdit eden eski nişanlısı Furkan Akan'dan korkup, Fransa'ya kaçtı ama klip çekimi için Türkiye'ye gelince sevgilisi tarafından darp edildi.Eminim daha pek çok örnek vardır. Peki son zamanlarda bu Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı tehdidi neden kadınların kâbusu oldu. Olayların Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı filmi vizyona girdikten sonra yoğunlaşması bence tesadüf değil. Galiba film, bazı eşeklerin aklına karpuz kabuğu düşürdü...

Bana en çok kazandıran yarışmaBu hafta atv'nin fenomen yarışması Kim Milyoner Olmak İster'i İzlerken yine bilgi dağarcığımı tıka basa doldurdum. Yarışmadan öğrendim ki:İngiliz bekar erkekler yılda sadece 4 kez çarşaf değiştiriyormuş. (Demek ki neymiş? İngiliz bekar erkeklerin evine uğramak ciddi bir hijyen hatasıymış)

Michael Jackson'ın söylediği orijinal Beat It şarkısı Avustralya'daki müzik listelerinde ancak ikinci olabilmişken, komedi versiyonu Eat it birinci olmuş. (Zavallı Michael mezarında ters dönmüş olmalı)Ünlü yönetmen Woody Allen, bugüne kadar kazandığı Oscar ödüllerinin törenine hiç uğramamış. (Kibrin de bu kadarı)Bugüne kadar pandalar tarafından saldırıya uğrayıp öldürüldüğü kayda geçen tek bir insan olmamış. (Bu tontiş hayvanları boşuna sevmiyoruz)Milyoner'i İzlemekle hem bilgi dağarcığımı geliştiriyorum, hem tanıdığım özgün yarışmacı karakterleriyle farklı yaşamlara ortak oluyorum, hem de seyirci jokerine verilen tepkilerle toplumun genel kültür düzeyini ölçüyorum. Böylece her bölümü bitirdiğimde kendimi bir kitap okumuş gibi hissediyorum. Yani yarışmacılar bir kez kazanırken, ben her hafta kazanıyorum...

Allah evladın Murat Göğebakan: Kalbim Yaralılısını versin!Aile üyelerinin isimlerini vermek istemiyorum. Çünkü ileride internette görüp, utanacakları bir haberin daha bu mecrada yer almasını istemiyorum.Olay, geçen hafta Müge Anlı'da yaşandı. Kederli anne- baba, yıllardır görmedikleri oğullarının bulunması için stüdyoya gelmişlerdi. Oğulları, babalarının ona güvenerek verdiği genel vekaletnameyi kullanarak aileye ait 2 ev ve 27 aracı satarak tüm parayı kripto paraya yatırıp, kaybetmişti. Ailenin tüm maddi varlığı bir anda buhar olup uçmuştu.Müge ve ekibi her zaman olduğu gibi kayıp genci kısa sürede bulup, telefona bağladı. Genç sadece iki cümle kurdu: "Ne yaptığımı biliyorum. Beni affedin ama geri dönmemi beklemeyin." Anne ve baba o anda gözyaşlarına boğuldu. Anne her şeye rağmen oğluna kavuşmak istiyordu. "Olan oldu oğlum, sen yeter ki geri dön..." Babanın sözleri ise herkesin yüreğine dokundu: "Bizi hiç mi sevmedin be oğlum?.."Başlıktaki cümle tam da buraya oturacak cinsten: Allah evladın Murat Göğebakan: Kalbim Yaralılısını versin....

Zap'tiyeBir maymun kendiliğinden veterinere gidip, başındaki yarayı işaret ederek tedavi olmuş. Sağlık sorunlarıyla ilgili olarak hâlâ kırıkçı-çıkıkçıya giden, cinci hocalardan medet umanlara duyurulur!

Ne demiş?Atv'deki Müge Anlı ile Tatlı Sert'ten bir diyalog: - Sen önce kendine bak, 11 tane sabıkan var. - Ne 11'i? 5 tane sabıkam var benim...

Gaf kürsüsüEditörlük yapan Hürriyet Hanım, Milyoner'deki "Hangisinin yazımı doğrudur?" sorusunun cevabını (Apayrı) iki joker kullandıktan sonra seyircinin yardımıyla bilebildi.

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı izle (2023) Türkçe Dublaj Full HD 1080p

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı 2023 Full Hd İzle Tek Parça 1080p

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı 2023 Full Hd Film İzle Tek Parça 1080p Türkçe Dublaj

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı 2023 Filmi Full HD 1080P izle

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı 2023 filmini türkçe altyazılı ve türkçe dublajlı olarak full hd izle

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı 2023 Filmi 1080p Türkçe Dublaj ve Altyazılı 4K Full HD izle

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı (2023) izle | Türkçe Dublaj Full HD 720p Film izle

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı (2023) 1080p Türkçe Dublaj izle

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı izle (2023) | Türkçe Dublaj & Altyazılı

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı izle | Türkçe Dublaj Tek Parca 4k 1080p Full HD filmi seyret

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı izle 1080p Türkçe Dublaj

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı 2023 filmini Türkçe Dublaj Full HD ve Türkçe Altyazılı 1080p izle

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı | Türkçe Dublaj Full Hd İzle

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı (2023) izle film Türkçe Dublaj [HD1080p]

[Izle] Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı Full Online izle HD Türkçe

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı — Türkçe Dublaj ve Altyazılı İzle

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı İzlenme sayısı

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı İzle fragman

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı İzle twitter

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı İzle beyazperde

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı türkçe dublaj fragman

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı türkçe dublajlı fragman

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı İzle fragman

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı full İzle sinefy

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı 2023 ne zaman çıkacak

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı 2023 netflix

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı 2023 fragman

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı 2023 oyuncular

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı türkçe dublaj İzle jet film

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı türkçe dublaj fragman

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı türkçe dublaj İzle fragman

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı türkçe dublaj ne zaman çıkacak

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı türkçe dublaj bilet al

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı türkçe dublaj İzle after credits

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralıe türkçe dublaj fragman

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı türkçe dublaj İzle

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı türkçe dublaj İzle tek parça

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı türkçe dublaj İzle sinefy

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı türkçe dublaj İzle

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı İzle (2023) Türkçe Dublaj Full HD 1080p

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı 2023 Full Hd İzle Tek Parça 1080p

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı 2023 Full Hd Film İzle Tek Parça 1080p Türkçe Dublaj

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı 2023 Filmi Full HD 1080P İzle

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı 2023 filmini türkçe altyazılı ve türkçe dublajlı olarak full hd İzle

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı 2023 Filmi 1080p Türkçe Dublaj ve Altyazılı 4K Full HD İzle

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı (2023) İzle | Türkçe Dublaj Full HD 720p Film İzle

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı (2023) 1080p Türkçe Dublaj İzle

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı İzle (2023) | Türkçe Dublaj & Altyazılı

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı İzle | Türkçe Dublaj Tek Parca 4k 1080p Full HD filmi seyret

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı İzle 1080p Türkçe Dublaj

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı 2023 filmini Türkçe Dublaj Full HD ve Türkçe Altyazılı 1080p İzle

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı | Türkçe Dublaj Full Hd İzle

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı (2023) İzle film Türkçe Dublaj [HD1080p]

[İzle] Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı Full Online İzle HD Türkçe

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı türkçe dublaj İzle full hd

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı — Türkçe Dublaj ve Altyazılı İzle

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı İzle, 1080P Türkçe Dublaj İzle

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı Türkçe Dublaj İndi̇r

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı İzle, 1080p Türkçe Dublaj İzle

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı (2023) İzle film Türkçe Dublaj [HD-1080p]

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı 2023 İzle - Filmi Full HD (1080p) İzle

Film tanımı ve tanımı

Filmde rol alan oyuncular ise oyuncu (erkek) veya oyuncu (kadın) olarak adlandırılır. Filmde birkaç rolü olan yardımcı karakterler olarak kullanılan ekstralar terimi de vardır. Bu, giderek daha büyük rollere sahip ana aktörlerden farklıdır. Oyuncu ve oyuncu olmak, oynadığı filmin temasına uygun olarak iyi bir oyunculuk yeteneği gerektirir. Bazı sahnelerde, oyuncunun rolü bir dublör veya dublör ile değiştirilebilir. Bir dublörün varlığı, genellikle aksiyon ve aksiyon filmlerinde bulunan zor ve aşırı sahneleri canlandıran aktörlerin yerini almak için önemlidir.Filmler, yapımcıdan belirli mesajları iletmek için de kullanılabilir. Bazı endüstriler ayrıca sembollerini ve kültürlerini iletmek ve temsil etmek için filmleri kullanır. Sinema aynı zamanda insanın sinemada görselleştirdiği bir ifade, düşünce, fikir, kavram, duygu ve mizah biçimidir. Bazıları gerçek hikayelere veya gerçek hikayelere dayanmasına rağmen, filmin kendisi çoğunlukla kurgudur.Ayrıca orijinal ve gerçek fotoğraflı belgeseller veya bir karakterin hikayesini anlatan biyografik filmler de vardır. Aksiyon filmleri, korku filmleri, komedi filmleri, romantik filmler, fantastik filmler, gerilim filmleri, drama filmleri, bilim kurgu filmleri, suç filmleri, belgeseller ve diğerleri gibi birçok popüler film türü vardır. film. Bilgiler çeşitli kaynaklardan ve referanslardan alıntılanmıştır. Umarım yardımcı olabilir.

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı İzle, 8 July 2023 yılında vizyona girecek olan baş rolünü Farah Zeynep Abdullah’ın oynadığı Türk filmidir. Afiş herkesin dikaktini çekmiştir.
Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı Konusu; Hepimizin acıların kadını olarak tanıdığımız o muhteşem kadının yaşamına odaklanıyor, onun hikayesini bilenler bilir kocası tarafından yüzüne asit atılarak işkence edildiği bilinen sanatçının yaşadığı şeyler hiç de kolay olaylar değil. Özellikle günümüzde kadına şiddetin yaygın olduğu biliniyor film tam da bu noktada dikkatleri üzerine topluyor. Filmin gişe rekorları kıracağını tahmin ediyoruz, baş rol oyuncumuzun başarısı da takdire şayandır. Vizyondaki Filmleri İzle
0 new messages